Pravidla zdvořilosti

Pravidla zdvořilosti - Amor Towles | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amor Towles
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravidla zdvořilosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pravidla zdvořilosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amor Towles. Číst Pravidla zdvořilosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtenáři i kritikou oslavovaný román z prostředí newyorské smetánky třicátých let minulého století, který dává vzpomenout na to nejlepší z děl F. Scotta Fitzgeralda. Pětadvacetiletá Katey nemá na konci roku 1937 příliš důvodů k oslavám, a tak si s kamarádkou naplánuje klidný silvestrovský večer v zapadlém jazzovém baru. Náhodné setkání s úspěšným bankéřem Tinkerem, který v baru hledá svého bratra, jí však naprosto změní život. Od onoho osudného Silvestra pak sledujeme Kateyinu klikatou cestu mezi newyorskou smetánku, poznáme pozlátko i bídu „lepší společnosti“ a nahlédneme do duše neobyčejné dívky s ještě neobyčejnějším osudem.


...ravidla zdvořilosti: č.110. Pracuj na tom, aby ve tvé hrudi nikdy nevyhasla ta jiskřička nebeského ohně zvaná svědomí ... Pravidla zdvořilosti | CarovnaPolicka.sk ... . Marcela52. 4 29. ledna. Velmi čtivý román vás přenese do New Yorku 30. let, kdy se zejména movitější a privilegované vrstvy obyvatel velmi dobře baví a užívají života na "plný plyn". Podmanivá ... Pravidla zdvořilosti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentov ... Amor Towles; Pravidlá zdvořilosti - Všetky Moje Knihy ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Elektronická kniha Pravidla zdvořilosti Amor Towles - Pravidla zdvořilosti Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka jako EPUB Ukázka jako MOBI Ukázka jako PDF Bestseller Ke stažen í. Pravidla zdvořilosti Amor Towles Nakladatel: ... Amor Towles se v románu Pravidla zd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY