Aréna smrti: Hunger Games 1.

Aréna smrti: Hunger Games 1. - Suzanne Collins | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Collins
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aréna smrti: Hunger Games 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Aréna smrti: Hunger Games 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Collins. Číst Aréna smrti: Hunger Games 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jmenuji se Katniss Everdeenová a posílají mne zemřít. V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována, a nabídne svou účast dobrovolně. Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit? Do hry o přežití se přidávají i lidskost a láska.Hunger games začínají…První díl světového knižního bestselleru.


... stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie ... List of Hunger Games Victors and Arenas - Fandom ... . Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pokud mě chcete podpořit, můžete poslat jakoukoliv částku na můj účet: 107-1742300277/0100 -----VÍCE----- Za každičký příspěvek Vám budu nesmírně vděčný, a také Vám ... Hunger Games: Aréna Smrti - Část 1. Splátci (2/9) - Duration: 26:56. Mluvené Slovo 13,532 views. 26:5 ... Hunger Games - Wikipedie ... ... Hunger Games: Aréna Smrti - Část 1. Splátci (2/9) - Duration: 26:56. Mluvené Slovo 13,532 views. 26:56. Good Morning JAZZ - Relaxing Background Bossa Nova JAZZ Playlist - Have a nice day! Pokud mě chcete podpořit, můžete poslat jakoukoliv částku na můj účet: 107-1742300277/0100 -----VÍCE----- Za každičký příspěvek Vám budu nesmírně vděčný, a také Vám ... Hunger Games je rom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY