Není ideálního řešení

Není ideálního řešení - Edwina Arri | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Edwina Arri
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Není ideálního řešení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Není ideálního řešení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edwina Arri. Číst Není ideálního řešení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Katastrofický román zobrazuje náš svět jen za pár let. Zoologové, mezi něž patří i hlavní hrdinka Barbora, bojují za obnovu národních parků, poznávají krásy divoké přírody, prožívají své lásky… Ale viry a bakterie jsou čím dál odolnější a smrt blízkých se stává hrozbou všedního dne. Dobrodružný příběh se odehrává v blízké budoucnosti, v níž se přenosné nemoci vymkly kontrole lidstva. Centra velkých měst jsou vylidňována údery epidemií, ustává veškerý turistický ruch, v důsledku nedostatku odborníků dochází k výpadkům v zásobování energiemi, jsou omezována základní lidská práva, civilizace se otřásá v samých základech.


...í: Ideální plyn není skutečný plyn, je to model plynu ... Mediace: představení a výhody | Právní prostor ... . Jeho molekuly mají zanedbatelné rozměry a stejné hmotnosti m 0. Vzájemné srážky molekul a jejich nárazy na stěny nádoby jsou dokonale pružné. Nárazy molekul na stěny nádoby jsou příčinou tlaku plynu. Molekuly na sebe navzájem silově nepůsobí. Není ideálního řešení Autor: Arri, Edwina Nakladatel: Beletris EAN: 9788087105443 ISBN: 978-80-87105-44-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2013 Kniha: Není ideálního řešení - Edwina Arri. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně ... Kniha: Není ideálního řešení - Edwina Arri | Knihy.ABZ.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Děkuji za váš zájem o mé video. Potřebujete nalézt řešení problé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY