Tanec divošky

Tanec divošky - Magda Křepelková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Magda Křepelková
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanec divošky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tanec divošky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magda Křepelková. Číst Tanec divošky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tanec divošky je kniha inspirovaná skutečnými prožitky. Ženy v povídkách vytáhly na světlo svůj nejdůležitější a většinou velmi intimní příběh s mužem a podělily se s námi o pochopení, ke kterému došly. Ne nadarmo se říká, že nejvíc se učíme přes vztahy. "Divoška" mluví k sebepřijetí všech stránek ženy, k otevřenosti a k léčbě sexuality. Opět čekejte velmi otevřený text, který odhaluje hloubky i temnoty ženské duše. Nikdy nevíme,co nám život přinese a je jen na nás, jak se k nečekaným situacím postavíme. Hlavní přínos této knihy je, že si můžete uvědomit, že nemá smysl se za cokoliv soudit.


...ture is not available right now. Please try again later ... Tanec divošky - Křepelková Magda - Knihkupectví Ládví ... . Včera jsem dočetla Tanec divošky, moc dobrý... nejsem moc velký čtenář, ale toto je knížka, kterou jsem po dlouhé době přečetla celou za chvilku. Je moc dobře, žes ji napsala. Myslím, že hodně žen (i já) nechce do oblasti sexuality moc vrtat. Tušíme, že to není ok, ale raději to necháváme zasuté. TOP 10 BEST Got Talent Singers auditions EVER! With Complete Interview - Duration: 53:58. TopVideos OfAll Recommended for you Tanec divošky je ... Tanec divošky - mandaly do knížky - Mandaly a obrázky ... . TopVideos OfAll Recommended for you Tanec divošky je kniha inspirovaná skutečnými prožitky. Ženy v povídkách vytáhly na světlo svůj nejdůležitější a většinou velmi intimní příběh s mužem a podělily se s námi o pochopení, ke kterému došly. Ne nadarmo se říká, že nejvíc se učím...SOUVISEJÍCÍ KNIHY