Vražedná pomsta: Hunger Games 2.

Vražedná pomsta: Hunger Games 2. - Suzanne Collins | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Collins
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vražedná pomsta: Hunger Games 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Vražedná pomsta: Hunger Games 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Collins. Číst Vražedná pomsta: Hunger Games 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Katniss dosáhla vítězství v Hladových hrách aktem vzdoru proti všemocnému Kapitolu a jeho krutým pravidlům. Katniss s Peetou očekávají pomstu mocných... Překvapivé výsledky zápasu v drsné reality show však povzbudily obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí nebo se plamínek vzpoury rozhoří naplno? Druhý díl světového knižního bestselleru.


...Games / Hry o život 2. Žánr: Romány, Sci-fi, ... Hunger Games: Vražedná pomsta (2013) Celý film online ... ... ... Vražedná pomsta je o trochu slabší než první díl, pořád mi ovšem HG bavily. Poslední dvě kapitoly se mi ovšem zdály vyloženě nepovedené, myslím tím jejich zpracování, ne ideu. Bylo to zmatené, odbyté, místy až trochu nesrozumitelné, nezáživně napsaný konec ... Pokračování příběhu Katniss, která se účastní výročních Hunger Games, ve kterých mezi sebou soutěží předešlí vítězové krajů. Čtvrtohry (2/9) Čte: Tereza Bebarová Pokrač ... HUNGER GAMES: Vražedná pomsta - YouTube ... . Čtvrtohry (2/9) Čte: Tereza Bebarová Pokračování příběhu Katniss, která se účastní výročních Hunger Games, ve kterých mezi sebou soutěží předešlí vítězové krajů. Čtvrtohry (7/9) Čte: Tereza Bebarová The...SOUVISEJÍCÍ KNIHY