Nový český jazyk v kostce pro SŠ

Nový český jazyk v kostce pro SŠ - Anna Novotná, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Novotná,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový český jazyk v kostce pro SŠ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nový český jazyk v kostce pro SŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Novotná,. Číst Nový český jazyk v kostce pro SŠ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém vydání! Publikace přináší přehled středoškolského českého jazyka “v kostce”, tedy stručně, přehledně a názorně. Je určena studentům, ale nejen jim. Slouží k připomenutí učiva gramatiky a stylistiky českého jazyka i k jeho opakování v rozsahu přípravy ke státní maturitní zkoušce. Publikace obsahuje: • Teorii jednotlivých jazykovědných disciplín • Typické příklady a ukázky z jazykové praxe • Upozornění na nejčastější gramatické i stylistické chyby a doporučení, jak se jim vyhnout • Praktické rady a tipy k písemné i ústní části maturitní zkoušky Autorka při přípravě publikace využila své zkušenosti s výukou českého jazyka na základní škole a gymnáziu i zkušenosti jazykové redaktorky v internetovém zpravodajství veřejnoprávního média.


...eský jazyk v kostce pro SŠ kolektiv. 5,0 ( 1) Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém vydání! Publikace přináší přehled středoškolského českého jazyka "v kostce", tedy stručně, přehledně a názorně ... Cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ | Albatrosmedia.sk ... . Slouží k připomenutí učiva gramatiky a stylistiky českého jazyka i k jeho opakování v rozsahu přípravy ... Nový český jazyk v kostce pro SŠ kolektiv. Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém vydání! Publikace přináší přehled středoškolského českého jazyka "v kostce", tedy stručně, přehledně a názorně. Slouží k připomenutí učiva gramatiky a stylistiky českého jazyka i k jeho opakování v rozsahu přípravy ke ... Nový český jazyk v kostce pro SŠ kolektiv Publikace p ... Český jazyk v kostce pro SŠ | Albatrosmedia.cz ... . Slouží k připomenutí učiva gramatiky a stylistiky českého jazyka i k jeho opakování v rozsahu přípravy ke ... Nový český jazyk v kostce pro SŠ kolektiv Publikace p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY