Česká gramatika v kostce -italská verze

Česká gramatika v kostce -italská verze - Pavla Bořilová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Bořilová,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká gramatika v kostce -italská verze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká gramatika v kostce -italská verze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Bořilová,. Číst Česká gramatika v kostce -italská verze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Česká gramatika v kostce je čtyřstránková příručka o něco většího formátu než A4, tištěná na oboustranně laminované křídě. Její inovovaná, rozšířená verze z roku 2010 je určena začátečníkům a středně pokročilým studentům češtiny jako cizího jazyka, k občasnému nahlédnutí ji však využijí i pokročilí mluvčí. Představuje jednoduchý přehled základních gramatických a lexikálních jevů, důležitých pro úspěšnou každodenní komunikaci, který je vždy po ruce. Nekopíruje mechanicky tradiční gramatická pravidla, ale přizpůsobuje výklad vnímání a potřebám cizojazyčných mluvčích (využívá např. barevné kódování pro značení gramatického rodu, zjednodušené schéma ilustrující vyjadřování směru a lokace apod.). Grammatica ceca in sintesi ? una guida di quattro pagine, leggermente pi? grande di un formato A4, plastificata e stampata su due lati. La nuova versione del 2013 ? destinata a studenti di ceco come lingua straniera, principianti o di livello intermedio, mapu? rappresentare anche uno strumento pratico di consultazione da parte di parlanti di livello pi? avanzato. Presenta un agevole compendio, sempre a portata di mano,della grammatica di base e dei fenomeni lessicali, necessari per affrontare efficacemente la comunicazione quotidiana. Non riproduce meccanicamente le regole tradizionali della grammatica, ma adatta l'esposizione alla percezione e ai bisogni dell'utente-parlante straniero (impiega, per esempio, colori diversi per segnalare i differenti generi grammaticali, uno schema semplificato utile per esprimere la direzione e la posizione nello spazio, ecc.).


...eská gramatika v kostce: Německá verze Pavla Bořilová, Lída Holá Nakladatel: Akropolis 2012 Všechny informace o produktu Česká gramatika v kostce - arabská verze, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Česká gramatika v kostce - arabská verze ... Česká gramatika v kostce - mongolská verze | Akropolis ... . Česká gramatika v kostce je čtyřstránková příručka určená začátečníkům a středně pokročilým studentům češtiny jako cizího jazyka. Více o učebnici K občasnému nahlédnutí ji však využijí i pokročilí mluvčí. Česká gramatika v kostce je čtyřstránková příručka o něco většího formátu než A4, tištěná na oboustranně laminované křídě. Její inovovaná, rozšířená verze z roku 2 ... Kniha: Česká gramatika v kostce | Knihy.ABZ.cz ... . Více o učebnici K občasnému nahlédnutí ji však využijí i pokročilí mluvčí. Česká gramatika v kostce je čtyřstránková příručka o něco většího formátu než A4, tištěná na oboustranně laminované křídě. Její inovovaná, rozšířená verze z roku 2010 je určena začátečníkům a středně pokr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY