Pěšky mezi buddhisty a komunisty

Pěšky mezi buddhisty a komunisty - Ladislav Zibura | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Zibura
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pěšky mezi buddhisty a komunisty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pěšky mezi buddhisty a komunisty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Zibura. Číst Pěšky mezi buddhisty a komunisty Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Svět z televize je někde tam venku. Jen si pro něj někdy musíš dojít pěšky.” To je motto excentrického poutníka Ladislava Zibury, který se tentokrát vydal zdolat Himálaj a probádat údolí čínských a nepálských řek. Ať už zrovna trpí výškovou nemocí, zachraňuje lidský život nebo je zatýkán čínskou policií, vše komentuje s humorem. Chodí pěšky, spí u cizích lidí doma a vloni o tom napsal svou první knihu. Teď se nechal přemluvit a napsal další.


... dní pěšky do Jeruzaléma 2020; Pěšky mezi buddhisty a komunisty 2016; Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii 2017; Prázdniny v Evropě 2019; Sebrané pěškopisy (trojbox) 2018; Podobné knihy ... Pěšky mezi buddhisty a komunisty - Ladislav Zibura — Kniha.cz ... . Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii 2017; 40 dní pěšky do Jeruzaléma 2020; Sí, vole! 2018; všech 9 podobných. Kniha Pěšky mezi ... Pěšky mezi buddhisty a komunisty Autor: Zibura, Ladislav Nakladatel: BizBooks EAN: 8594050422919 ISBN: Interpret: Zibura, Ladislav Popis: AudioKniha ke stažen ... Pěšky mezi buddhisty a komunisty - audio - Zibura Ladislav. Pěšky mezi buddhisty a komunisty - Ladislav Zibura „Svět z televize je někde tam venku. Jen si pro něj někdy musíš dojít p ... Pěšky mezi buddhisty a komunisty by Ladislav Zibura ... ... Pěšky mezi buddhisty a komunisty - audio - Zibura Ladislav. Pěšky mezi buddhisty a komunisty - Ladislav Zibura „Svět z televize je někde tam venku. Jen si pro něj někdy musíš dojít pěšky." To je motto excentrického poutníka Ladislava Zibury, který se tentokrá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY