Nová literatura v kostce pro SŠ

Nová literatura v kostce pro SŠ - Jana Mrózková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Mrózková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová literatura v kostce pro SŠ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nová literatura v kostce pro SŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Mrózková. Číst Nová literatura v kostce pro SŠ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém přepracovaném vydání! Publikace přináší přehled středoškolské literatury „v kostce“, tedy stručně a přehledně. Je určena studentům, ale nejen jim. Slouží k seznámení a připomenutí učiva literatury s důrazem na katalog požadavků ke státní maturitní zkoušce. U jednotlivých uměleckých období a směrů jsou doplněny důležité historické souvislosti a znaky umění. Publikace obsahuje: * Teorii literatury * Přehlednou literární historii * Ukázky z děl autorů, kteří jsou v katalogu požadavků ke státní maturitní zkoušce, doplněné úkoly typickými pro ústní zkoušku i didaktický test Autorka při přípravě publikace využila své dlouholeté zkušenosti s výukou literatury na střední odborné škole a zvláště s přípravou studentů ke státní maturitní zkoušce.


...ce přináší přehled středoškolské literatury „v kostce", tedy stručně a přehledně ... Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ ... ... . Je určena studentům, ale nejen jim. Slouží k seznám. Napište nám. V případě dotazů Vám rádi pomůžeme: +420 604 705 944. ... Nová literatura v kostce pro SŠ Publikace přináší ukázky z děl autorů uvedených v učebnici Nová literatura v kostce pro střední škol... 229 Kč 206 Kč Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ Objednávejte knihu Nová literatura v kostce pro SŠ v inter ... Nová čítanka IV. k Literatuře v kostce pro SŠ ... ... . k Literatuře v kostce pro SŠ Objednávejte knihu Nová literatura v kostce pro SŠ v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Nová literatura v kostce pro SŠ od Jana Mrózková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nová literatura v kostce pro SŠ. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliogr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY