Oběť Molochovi

Oběť Molochovi - Asa Larssonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Asa Larssonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oběť Molochovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oběť Molochovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Asa Larssonová. Číst Oběť Molochovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neohrožená právnička Rebecka Martinssonová se vrací. Muž rozpáral medvědí břicho a zamumlal: „Co to sakra sežral?“ Najednou se vztyčil. Úplně zesinal. V lese se rozhostilo ticho. Nenarušil ho ani vítr, ani ptačí zpěv. Zdálo se dokonce, že les zadržel dech. Lovecká výprava našla v žaludku medvěda lidský palec. Několik měsíců nato je doma zavražděna Sol-Britt Uusitalová. Rebecka Martinssonová a kirunští policisté začínají vyšetřovat případ, který na první pohled vypadá jako vražda ze žárlivosti nebo zášti. Když je Rebecka z případu odvolána a nahrazena protivným prokurátorem Carlem von Postem, rozhodne se vzít si nevybranou dovolenou. Nedokáže Sol-Brittinu vraždu pustit z hlavy, stát stranou a nechat vyrůstat sedmiletého Sol-Brittina vnuka bez rodiny a příbuzných, aniž by se dozvěděl, co se stalo jeho babičce.Spolu s vyšetřováním vraždy a policejní prací vyplouvá na povrch starý příběh Hjalmara Lundbohma, kirunského podnikatele z počátku minulého století, a jeho milostná aféra s krásnou učitelkou Elinou Petterssonovou. Přítomnost je propojena s dávnými událostmi více, než se zdálo.


...běť Molochovi Přidat komentář. March ... Rebecka Martinssonová: Oběť Molochovi - recenze | Databáze ... ... . 10. května. Povedené, četla a četla a musela dočíst a to co nejdříve, protože to bylo napínavé, několik vyšetřování i starých případů, to je prostě paráda. ... Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Rebecka se chystá přestěhovat k Mans ... Åsa Larsson - Oběť Molochovi ~ Schefikuv blog ... . Rebecka se chystá přestěhovat k Mansovi, když je přivolána na otřesné místo činu v nedalekém domě. Z vyšetřování je ale odvolána, protože její převelení už je v procesu. To jí ale nezabrání pátrat na vlastní pěst, a přestože se k vraždě někdo přizná… Kniha: Oběť Molochovi - Asa Larssonová Funguje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY