Křiváci

Křiváci - Maureen Johnsonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Maureen Johnsonová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Křiváci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Křiváci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maureen Johnsonová. Číst Křiváci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ellinghamova akademie je slavná škola, kam chodí ty nejbystřejší hlavy. Její zakladatel vytvořil báječné místo plné hádanek, spletitých stezek a zahrad. Krátce po jejím otevření mu ale unesli ženu a dceru. A jediné skutečné vodítko je posměšná hádanka, která je podepsaná trochu děsivým pseudonymem. Je z toho jeden z největších nevyřešených zločinů americké historie. Stevie Bellová je nadšená fanynka skutečných zločinů, právě tu začíná prvním rokem studovat a touží tenhle případ vyřešit. Podaří se jí to?


...ci rozhodně stojí za přečtení. Samozřejmě, ty young adult prvky nelze nepřehlédnout a je to trochu jiná forma detektivky, než na kterou jsme zvyklí, ale i tak mě Křiváci nehorázně bavili a těším se na zbývající dva díly série ... The Cruel Ones (1967) - IMDb ... . Křováci (San, Sho, Basarwa, Kung nebo Khwe) jsou původní obyvatelé jižní Afriky, osídlují většinu oblastí Zimbabwe, Lesotha, Mosambiku, Svazijska, Botswany, Namibie a Angoly.. V minulosti obývali celou jižní polovinu Afriky, jak o tom svědčí dochované skalní rytiny a kresby. Byli však zatlačeni bantuskými kmeny a později i bělochy do nejpustších oblastí Namibie a ... S milionem dolarů ukrytým v rakvi by ... Křiváci - Maureen Johnsonová | Elektronická kniha na Alza.cz ... .. V minulosti obývali celou jižní polovinu Afriky, jak o tom svědčí dochované skalní rytiny a kresby. Byli však zatlačeni bantuskými kmeny a později i bělochy do nejpustších oblastí Namibie a ... S milionem dolarů ukrytým v rakvi by plukovník Jonas mohl obnovit konfederační armádu, cestu domů ale lemuje chamtivost a smrt. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY