Králíček a past

Králíček a past - Daniela Krolupperová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Králíček a past.pdf


Chcete si knihu přečíst?Králíček a past ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Králíček a past Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je nádherný slunečný den a králíček se těší, že půjde konečně ven. Rodiče ho poprvé pustí samotného na procházku. Hop, hop! Králíček doběhne k lesní mýtině. Na světě je tak krásně! Ale co se to tamhle leskne? Nějaká podivná věc, musím ji prozkoumat. Nejprve jednou pacičkou, pak druhou, a nakonec malý všetečka vleze dovnitř. Vtom se ta věc převrátí – a králíček se ocitne ve skleněné pasti! Co si jen počne? Pomoc! Edice Společné čtení je pro malé i velké, kteří chtějí strávit nezapomenutelné chvíle nad knížkou. Ať už se čtou jen levé stránky, nebo pouze pravé, vždycky je tu celý příběh. Ale nejlepší je přečíst všechno a pak si nad obrázky spolu vyprávět!


...ček a past. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Králíček a past (Daniela Krolupperová) | Detail knihy ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hop, hop! Králíček doběhne k lesní mýtině. Na světě je tak krásně! Ale co se to tamhle leskne? Nějaká podivná věc, musím ji prozkoumat. Nejprve jednou pacičkou, pak druhou, a nakonec malý všetečka vleze dovnitř. Vtom se ta věc přev ... Králíček a past - Knihkupectví Luxor ... . Nejprve jednou pacičkou, pak druhou, a nakonec malý všetečka vleze dovnitř. Vtom se ta věc převrátí - a králíček se ocitne ve skleněné pasti! Co si jen počne? Pomoc! Je nádherný slunečný den a králíček se těší, že půjde konečně ven. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY