Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ

Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ - Michaela Mrázová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Mrázová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Mrázová. Číst Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém vydání! Publikace přináší přehledná cvičení ze středoškolského českého jazyka „v kostce“, tedy stručně, přehledně a názorně. Je určena studentům, ale nejen jim. Slouží k procvičení učiva v rozsahu přípravy ke státní maturitní zkoušce a obsahuje také rozšiřující cvičení například k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy. Publikace obsahuje: • Cvičení z jednotlivých jazykovědných disciplín • Teoretické otázky i praktické úkoly • Kapitoly věnované stylistické a slohové části státní maturitní zkoušky • Praktické rady a tipy k písemné i ústní části státní maturitní zkoušky Autorka při přípravě publikace využila své zkušenosti s výukou českého jazyka na základní škole, střední škole a v jazykových kurzech.


...ná doplňková učebnice v přepracovaném a aktualizovaném vydání přináší k procvičení veškeré učivo, probírané v hodinách českého jazyka a slohu na středních školách ... Cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ - Marie Sochrová ... ... . K jednotlivým cvičením je navíc vypracován podrobný klíč. Procvičované učivo navazuje na učebnici Český jazyk v kostce pro SŠ. Publikace přináší přehledná cvičení ze středoškolského českého jazyka „v kostce", tedy stručně, přehledně a názorně. Slouží k procvičení učiva v rozsahu přípravy ke státní maturitní zkoušce, přináší však i rozšiřující cvičení například k přípravě na přijímací zkoušky na vy ... Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ - Michaela ... ... . Slouží k procvičení učiva v rozsahu přípravy ke státní maturitní zkoušce, přináší však i rozšiřující cvičení například k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy. Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ Autor: Mrázová, Michaela Nakladatel: Fragment E...SOUVISEJÍCÍ KNIHY