Zápisník fotbalisty

Zápisník fotbalisty - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisník fotbalisty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zápisník fotbalisty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zápisník fotbalisty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trénuj jako profík! Fotbalový kouč Stanislav Bejda, mistr světa v malém fotbalu z roku 2017, připravil ve spolupráci s dalšími odborníky zápisník, který umožní každému fotbalistovi a každé fotbalistce sledovat svůj pokrok a zlepšovat se ve fotbalových dovednostech: Zápisník je strukturován tak, aby ti umožnil sledovat nejdůležitější statistiky, naučil tě vhodným tréninkovým a životosprávným návykům a poskytl ti cenné rady pro tvoji fotbalovou kariéru. Navíc v něm nadješ unikátní fotbalové výzvy!


...k fotbalisty . Trénuj jako profík! Fotbalový kouč Stanislav Bejda, mistr světa v malém fotbalu z roku 2017, připravil ve spolupráci s dalšími odborníky zápisník, který umožní každému fotbalistovi a každé fotbalistce sledovat svůj pokrok a zlepšovat se ve fotbalových dovednostech: Zápisník je strukturován tak, aby ti umožnil sledovat nejdůležitější ... Kniha "Zápisník fotbalisty" ... ... Zápisník fotbalisty Autor: kolektiv Nakladatel: Edika EAN: 9788026614432 ISBN: 978-80-266-1443-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 14,8 × 19,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Zvláštní to doba. Všichni řeší, co bude, až to bude, a nikdo neví, kdy to bude a co to bude. Jisté je jen jedno, že to nikdy nebude tak, jak to bylo. Dokonce to, co je přes den psáno a čteno, přebije v 19 hodin na ČT1 pořad Události. A tak nás každý den zavalují nová fakta a zároveň se pře ... Kniha Zápisník fotbalisty | Moja-Kniha.sk ... . vydání) Zvláštní to doba. Všichni řeší, co bude, až to bude, a nikdo neví, kdy to bude a co to bude. Jisté je jen jedno, že to nikdy nebude tak, jak to bylo. Dokonce to, co je přes den psáno a čteno, přebije v 19 hodin na ČT1 pořad Události. A tak nás každý den zavalují nová fakta a zároveň se pře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY