Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech

Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech - Maja Säfströmová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Maja Säfströmová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maja Säfströmová. Číst Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Věděli jste, že chobotnice má tři srdce? Že pštros neumí couvat? Že včely nikdy nespí? Nebo že se tučňáci smějou, když je někdo lechtá? Tato a mnohá další fascinující fakta ze zvířecí říše podaná s vtipem a lehkostí najdete v bohatě ilustrované knížce od populární švédské umělkyně. Maja Säfström žije ve Stockholmu a její prvotina Ilustrovaný atlas neobyčejných faktů o zvířatech vyšla v roce 2016. Setkala se s velkým ohlasem po celém světě, zaslouženě také získala mnohá ocenění a práva na její vydání byla prodána do téměř dvaceti zemí. Maja mezitím vytvořila další dvě pokračování – jedno zaměřené na pravěké tvory a druhé o zvířecích mláďatech.


...aný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech ... ŽENA-IN - Soutěž o Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů ... ... ... Maja Säfström žije ve Stockholmu a její prvotina Ilustrovaný atlas neobyčejných faktů o zvířatech vyšla v roce 2016. Setkala se s velkým ohlasem po celém světě, zaslouženě také získala mnohá ocenění a práva na její vydání byla prodána do téměř dvaceti ... Všechny informace o produktu Kniha Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech - Maja Säfströmová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech - Maja Säfströmová. Kupte knihu Ilustrovaný atlas neuvěřitelných ... Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech (Maja ... ... . Kupte knihu Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech od Maja Säfström na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Výtvar...SOUVISEJÍCÍ KNIHY