6 klíčů: Odemkněte svůj genetický potenciál pro nestárnoucí sílu, zdraví a krásu

6 klíčů: Odemkněte svůj genetický potenciál pro nestárnoucí sílu, zdraví a krásu - Jillian Michaels | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jillian Michaels
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
6 klíčů: Odemkněte svůj genetický potenciál pro nestárnoucí sílu, zdraví a krásu.pdf


Chcete si knihu přečíst?6 klíčů: Odemkněte svůj genetický potenciál pro nestárnoucí sílu, zdraví a krásu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jillian Michaels. Číst 6 klíčů: Odemkněte svůj genetický potenciál pro nestárnoucí sílu, zdraví a krásu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Plán pro krásu S knihou Ovládněte svůj metabolismus byla jednou z prvních, kdo nám ukázal, jak převzít kontrolu nad metabolickými pochody, jež se skrývají za našimi problémy s váhou a se zdravím. Teď je opět na špici a boří mýty o stárnutí. Pokud můžete rozhodovat o své váze, proč ne o svém věku? A to je přesně to, o co Jillian Michaels v této knize usiluje. Na základě rozhovorů se špičkovými vědci zabývajícími se stárnutím a mnoha výzkumů přichází Jillian s plánem pro krásu a proti stárnutí, který předčí všechny ostatní, pokud jde o jeho rozsah a účinnost. Jak být fit, zdravá a krásná Namísto zaměření se jen na jeden nebo dva dílčí faktory (jako dieta nebo inzulín) vymyslela program, který se zaměřuje na všech 6 faktorů, jež lékaři a vědci identifikovali jako hlavní projevy stárnutí: metabolismus, poškozené makromolekuly, epigenetiku, zánět, adaptaci stresu a telomerázu. Kniha otvírá dveře způsobu života, který obnoví a ochrání vaše zdraví a udrží vás fit, zdravé a krásné.


...ů - Odemkněte svůj genetický potenciál pro nestárnoucí sílu, zdraví a krásu ... 6 klíčů Jillian Michaels | Knihkupectví Daniela ... ... Plán pro krásu S knihou Ovládněte svůj metabolismus byla jednou z prvních, kdo nám ... Nedávno se mi pod ruku dostal časopis, v něm doporučovali knihu 6 klíčů s podtitulem Odemkněte svůj genetický potenciál pro nestárnoucí sílu, zdraví a krásu od Jillian Michaels a Myatta Murphyho.Vzhledem k tomu, že Jillian zbožňuji skrz její cvičební techniky, rozhodla jsem se, že si knihu přečtu. Všechny informace o produktu Kniha ANAG 6 klíčů - Odemkněte svůj genetický po ... ANAG 6 klíčů - Odemkněte svůj genetický potenciál pro ... ... . Všechny informace o produktu Kniha ANAG 6 klíčů - Odemkněte svůj genetický potenciál pro nestárnoucí sílu, zdraví a krásu - Jillian Michaels, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze ANAG 6 klíčů - Odemkněte svůj genetický potenc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY