Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci

Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci - Rosamud Johnstonová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rosamud Johnstonová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosamud Johnstonová,. Číst Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jako dramatik, esejista a disident byl Havel považován za morální a myšlenkovou autoritu už za normalizace i na Západě. A po roce 1989 se s prezidentem Havlem pravidelně setkávali přední političtí, kulturní a duchovní představitelé z celého světa nejen kvůli státním povinnostem, ale i proto, že o to mnohdy sami stáli.Václav Havel je v západní paměti živou postavou i dnes. Václav Havel Foundation Library v New Yorku si dala za úkol tuto paměť alespoň částečně zmapovat metodou orální historie. Výsledkem jsou pozoruhodné rozhovory s osobnostmi formátu diplomatky Madeleine Albrightové, někdejšího prezidenta USA Billa Clintona, historika Timothyho Snydera či hudebnice Suzanne Vega.


... Americe. ROSAMUND JOHNSTON. LENKA KABRHELOVÁ ... Ediční plán nakladatelství Host jaro 2019 by ... - Issuu ... . Havel v Americe. ROZHOVORY S AMERICKÝMI. INTELEKTUÁLY, POLITIKY A UMĚLCI. BRNO 2019. Rosamund Johnston Kniha: Havel v Americe - Lenka Kabrhelová; Rosamund Johnstonová ... Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci Titul doručujeme za 3 pracovní dny. ... (rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci) Předmětná hesla Havel, Václav, 1936-2011 ... Havel v Americe: Rozhovory s americkými i ... Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály ... ... ... Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci Rosamud Johnstonová, Lenka Kabrhelová Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci kniha od: Lenka Kabrhelov ... Kniha Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci Přidat komentá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY