Temná hrdinka: Večeře s vampýrem

Temná hrdinka: Večeře s vampýrem - Abigail Gibbsová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Abigail Gibbsová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná hrdinka: Večeře s vampýrem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temná hrdinka: Večeře s vampýrem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abigail Gibbsová. Číst Temná hrdinka: Večeře s vampýrem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzrušující paranormální román zasazený v Londýně a zalidněný nezapomenutelnými postavami, mezi nimiž se rozvíjí navzdory okolnostem něco jako láska... Když Violet Leeová cestou z večírku narazí na okouzlujícího a přitom děsivého vampýra Kaspara Varna, začne tak pro ni nebezpečná dobrodružná cesta, jakou si nedokázala představit ani v nejdivočejších snech. Vzájemná přitažlivost mezi Kasparem a Violet se nedá popřít a zdá se, že nedokážou odolat své touze – ale za jakou cenu?


...rdinka: Večeře s vampýrem Abigail Gibbs ... 50 odstínů šedi (200) - Diskuze - eMimino.cz ... . Běžná cena: 379 Kč ... Temná hrdinka: večeře s vampýrem 1/05/2015 čeká na komentář Nové čtení... Podobné články k přečtení ... Vampýři nejsou ale všechno s čím se Violet setká! V jejich světě traduje legenda o Temné hrdince, která vyřeší neustále hrozící boj mezi lidmi a vampýry.Její příchod, jako příchod všech Temných hrdinek, byl předpovězen před mnoha lety a nyní se vampýři snaží přijít na to, kdo je ona Temná hrdinka. Hledáte Temná hrdinka Večeře s vamp ... Kniha: Temná hrdinka: Večeře s vampýrem | Knihy.ABZ.cz ... . Hledáte Temná hrdinka Večeře s vampýrem od Abigail Gibbsová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Gibbs, Abigail - série Temná Hrdinka Večeře s Vampýrem. ... Roseová žije v ospalém přímořském městeč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY