Delikátní Dexter

Delikátní Dexter - Jeff Lindsay | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jeff Lindsay
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Delikátní Dexter.pdf


Chcete si knihu přečíst?Delikátní Dexter ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeff Lindsay. Číst Delikátní Dexter Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od netradičně pikantního setkání ve floridských bažinách až po nanejvýš bizarní soukromý noční klub na miamské scéně, na níž je možné vše, představuje Delikátní Dexter nápaditou cestu temnými zákoutími Dexterovy chladné a zároveň rozkošné duše. Spokojený život Dextera Morgana, sériového vraha, prochází velkými změnami. Vždy se držel zlatého pravidla – zabíjet jen ty, kdo si to zaslouží. Avšak náš analytik krevních stop se právě stal otcem a kupodivu se zdá, že ho temné touhy opustily. Je připravený stát se přehnaně starostlivým otcem? Hrát si s plyšovými medvídky místo spolehlivé trojice nůž, izolepa a rybářský vlasec? Vzápětí však Dextera povolají k případu zmizení osmnáctileté dívky, kterou zřejmě unesl bizarní spolek… může jít dokonce o kanibaly. Nic nedokáže v Dexterovi znovu rozproudit temnou tvůrčí mízu jako taková důvěrně známá každodenní pracovní rutina. Pomáhá své sestře Deboře, detektivu seržantce, která postupuje stylem slona v porcelánu, a zaplétá se do vyšetřování, které je stále nepříjemnější. A aby se jeho již tak dost komplikovaný život zproblematizoval ještě víc, náhle se objeví i osoba z jeho minulosti… pohybuje se nebezpečně blízko jeho domácímu zázemí a hrozí zničit jedinou věc, která udržuje Dexterovo lidské přestrojení a chrání ho před elektrickým křeslem: jeho novou rodinu.


...rozšířil svou rodinu o dcerku Lily Anne a uvidíme, jestli se holčička nepotatí ... Jeff Lindsay - Wikipedie ... . Sestra Debora, která dostane nového partnera, kterého nesnáší, se pustí do vyšetřování případu kanibalismu a to ji a Dextera dovede k milionářské rodině Acostů, kteří v sobě mají podobné démony jako Dexter a spol. a ... Delikátní Dexter book. Read 1,151 reviews from the world's largest community for readers. Od netradičně pikantního setkání ve floridských bažinách až po ... Deliká ... Dexter: Delikátní Dexter - Jeff Lindsay | Databáze knih ... . Od netradičně pikantního setkání ve floridských bažinách až po ... Delikátní Dexter: Ďábel spočívá v detailu Dexter rozšířil svou rodinu o dcerku Lily Anne a uvidíme, jestli se holčička nepotatí. Sestra Debora, která dostane nového partnera, kterého nesnáší, se pustí do vyšetřování případu kanibalismu a to ji a Dextera dovede k milionářské rodině Acostů, kteří v sobě mají ... Hledáte Delikátní Dexter od Jeff Lindsay? Dnes objednáte, zítra vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY