Jste nuly

Jste nuly - Hugleikur Dagsson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hugleikur Dagsson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jste nuly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jste nuly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hugleikur Dagsson. Číst Jste nuly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka brutálních kreslených vtipů, které opravdu, ale opravdu nejsou vhodné pro děti a mládež. Hugleikur Dagsson je islandský karikaturista, spisovatel a komik, který se narodil v roce 1977 a od té doby dýchá vzduch a dělá vtipy. Publikoval asi 20 knih, napsal 3 hry a 1 animovanou televizní show. Rovněž vystupuje jako komik. V zimě svítí na Islandu slunce jen tři hodiny denně. V létě na Islandu slunce vůbec nezapadá. Islandský národní nápoj se jmenuje "Černá smrt". Islandské národní jídlo je shnile žraločí maso. Na Islandu jsou jeho knihy kultovním bestsellerem. Je známý svým jednoduchým stylem a opravdu hodně černým humorem. V češtině mu vyšly už čtyři knihy, jejichž názvy A tomu se mám smát?, To má být legrační?, A to je nějaký vtip? a Lidové fláky, které jeho dílo trefně vystihují– buďto se budete válet po zemi smíchy, nebo vás Dagssonovy kresby okamžitě pohorší a odpudí. Nová kniha Jste nuly na ně navazuje a přináší další porci černých a brutálních vtipů o sexu, domácím násilí či vašich komplexech Jste-li opravdový loser, toto je kniha pro vás!


...Koupit eknihu. Knížka brutálních kreslených vtipů, které opravdu, ale opravdu nejsou vhodné pro děti a mládež ... Jste nuly - Hugleikur Dagsson | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Hugleikur Dagsson je islandský karikaturista, spisovatel a komik, který se narodil v roce 1977 a od té doby dýchá vzduch a dělá vtipy. Ringo Čech řádil na oslavě Gotta: Jste nuly! Pak mluvil o sluníčkářích i fašistech! Jan Hrabě, stars24.cz. 25. 6. 2019. Meghan Markle and Prince Harry Give Treats to Fans. Nová kniha Jste nuly na ně navazuje a přináší další porci černých a brutálních vtipů o sexu, domácím n ... Ringo Čech řádil na oslavě Gotta: Jste nuly! Pak mluvil o ... ... . Nová kniha Jste nuly na ně navazuje a přináší další porci černých a brutálních vtipů o sexu, domácím násilí či vašich komplexech. Jste-li opravdový loser, toto je kniha pro vás! Hugleikur Dagsson: „Doufám, že nemám žádné prorocké schopnosti, ... Nová kniha Jste nuly na ně navazuje a přináší další porci černých a brut...SOUVISEJÍCÍ KNIHY