Právo šaría pro nemuslimy

Právo šaría pro nemuslimy - Bill Warner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bill Warner
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Právo šaría pro nemuslimy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Právo šaría pro nemuslimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bill Warner. Číst Právo šaría pro nemuslimy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Islám je politický systém s vlastní sbírkou zákonů, která se nazývá šaría. Právo šaría stojí na úplně jiných principech než náš právní systém. Mnoho jeho nařízení se týká nemuslimů.Co znamená právo šaría pro naše občany? Jakým způsobem se nás dotýká? Jaké budou důsledky, dovolíme-li muslimům řídit se šaríou a ne našimi zákony? Každý požadavek muslimů je založen na myšlence nastolení práva šaría vnaší zemi. Měli bychom právo šaría vůbec povolit? Proč? Proč ne?Jak mohou politici nebo úředníci rozhodovat o právu šaría, když mu nerozumí?Je to správné?V této knize naleznete odpovědi na všechny tyto otázky.


...ŠarÍa pro nemuslimy centrum pro studium politickÉho islÁmu bill warner ... Šaría - Wikipedie ... ... PDF Právo Šaría Pro Nemuslimy Šaría Pre Nemoslimov ... ŠarÍa pro nemuslimy centrum pro studium politickÉho islÁmu bill warner . obsah Úvod co je ŠarÍa Ženy rodinnÉ prÁvo kÁfir dŽihÁd podrobenÍ a dualismus dhimmÍ otroctvÍ svoboda nÁzoru finance poŽadavky dodatek cspi international o autorovi. Úvod kapitola prvnÍ Mgr. Ja...SOUVISEJÍCÍ KNIHY