Když se hubnout nedaří: 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa

Když se hubnout nedaří: 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa - Marta Boučková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Boučková,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když se hubnout nedaří: 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když se hubnout nedaří: 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Boučková,. Číst Když se hubnout nedaří: 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Známá psycholožka Marta Boučková ukazuje na příkladech ze své praxe, že na potíže nadváhou se dá podívat i z netradičního úhlu a že hubnutí nezačíná na talíři a v tělocvičně, ale v naší hlavě. Dvanáct příběhů inspirovaných skutečnými lidmi odhaluje, jak snadno se mohou splíny, stresy, nesplněné sny či negativní myšlenky vrazit do polštářů na bocích či břiše. A také naznačuje cestu, jak z tohoto bludného kruhu ven. Dozvíte se nejen to, co všechno může mít vliv na vaši hmotnost, ale také jak skutečně účinně změnit životní styl a kdo všechno vám může na této cestě pomoci.Zhubnout totiž lze i navzdory „tlustým“ genům a mizerné vůli. Jak? To si přečtete v knize, která vás naučí nejen štíhle myslet, ale i štíhle žít.


...yž se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa - Marta Boučková; Johana Křížková; Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... amarities - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Všechny informace o produktu Kniha Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa. Dvanáct příběhů inspirovaných skutečnými lidmi odhaluje, jak snadno se mohou splíny, stresy, nesplněné sny či negativní my ... Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla ... ... . Dvanáct příběhů inspirovaných skutečnými lidmi odhaluje, jak snadno se mohou splíny, stresy, nesplněné sny či negativní my...SOUVISEJÍCÍ KNIHY