Věcná argumentace: Jak debatovat o islámu

Věcná argumentace: Jak debatovat o islámu - Bill Warner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bill Warner
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Věcná argumentace: Jak debatovat o islámu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Věcná argumentace: Jak debatovat o islámu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bill Warner. Číst Věcná argumentace: Jak debatovat o islámu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakmile člověk pochopí skutečnou podstatu islámu, dost možná o ní bude chtít přesvědčit ostatní. Přitom zjistí, že lidé o islámu z médií získali falešnou představu, pro kterou hledají argumenty a omluvy.Tato kniha je určena těm, kdo chtějí efektivně informovat druhé o skutečné povaze islámu. Naučíte se účinnou metodu argumentace založenou na faktech. Od 11. září se tyto metody využívají při debatách s omlouvači islámu ze všech politických prostředí. Ať už debatujete s liberálem nebo konzervativcem, pravičákem nebo levičákem, ve světle faktů jim můžete otevřít oči a ukázat pravdu o islámu. Jelikož jsou metody v této knize založené na posvátných zdrojových textech islámu, budou z nich mít největší užitek ti, kdo četli islámskou trilogii (korán, síru a hadísy). Z uvedených příkladů se mohou učit i ostatní, ale čím více faktů budete znát, tím líp se vám v debatách bude dařit.


... argumentace - Jak debatovat o islámu Z anglického originálu Factual Persuasion vydaného CSPI , LLC 2011 v USA ... Centrum pro studium politického islámu, Česká republika ... ... . Přeložilo a vydalo CSPI International, Lidická 700/19, 602 00 Brno. Vytiskl Tribun EU, Cejl 892/32, 602 00 Brno. První vydání, Brno 2017. ISBN 978-80-88089-65- www.cspii.org Věcná argumentace- jak debatovat o islámu. Jakmile člověk pochopí skutečnou podstatu islámu, dost možná o ní bude chtít přesvědčit i ostatní. Přitom zjistí, že lidé o islámu z médií získali falešnou představu, pro kterou hledají argumenty a om ... Věcná argumentace: Jak debatovat o islámu - KOSMAS.cz ... . Přitom zjistí, že lidé o islámu z médií získali falešnou představu, pro kterou hledají argumenty a omluvy. Kniha: Věcná argumentace -- Jak debatovat o islámu - Bill Warner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (jak debatovat o islámu) Předmětná hesla Hled...SOUVISEJÍCÍ KNIHY