Nakupujeme!

Nakupujeme! - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nakupujeme!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nakupujeme! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Nakupujeme! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rád si hraješ na nakupování? Otevři si vlastní obchod a pozvi zákazníky! V kufříku najdeš všechno, co k nakupování zákazník potřebuje: kartičky se zbožím, nákupní vozíky, dětské peníze i nákupní seznamy. Rozlož kartičky se zbožím, nachystej vozíky, vystřihni peníze a první zákazník může přijít. V krabičce najdeš také knížečku se samolepkami a dalšími nákupními seznamy. Navíc si v ní můžeš procvičit počítání peněz, které ti má zákazník za nákup zaplatit. Vzdělávací hra pro děti od čtyř let.


...se Zdeňka a mám 3 děti. Natáčím na iPhone 6 Plus a video je sestříhané v iMovie - stříhám i vše ostatní (miniatura, efekty, ... Banana Passionfruit Exotic Fruit Andes - S.Pellegrino ... ...) dělám sama. Pokud mi (nebo dětem) chcete ... 💎 Členství: http://bit.ly/gkcz-mem 💲 Donate: http://bit.ly/gkcz-sl 💜 Twitch: http://bit.ly/gkcz-twitch 📷 Instagram: http://bit.ly/s11-ig 🎥 Vlogy ... 31.3.2019 - Nedávno jsem na Járových e-strankách zahlédla odkaz na nakupování. Nelíbil se mi americký nákupní vozík, tak jsem vytiskla ten český a z růz... svatební šaty,ever pretty, grace karin, koktejlo ... Svatební salón Edita - Home | Facebook ... . Nelíbil se mi americký nákupní vozík, tak jsem vytiskla ten český a z růz... svatební šaty,ever pretty, grace karin, koktejlové šaty, společenské šaty, šaty na svatbu, černé šaty, plesové šaty, šaty na ples, šaty na věneček ... Svatební salón Ed...SOUVISEJÍCÍ KNIHY