Jak chytit krtka: A najít v přírodě sám sebe

Jak chytit krtka: A najít v přírodě sám sebe - Marc Hamer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marc Hamer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak chytit krtka: A najít v přírodě sám sebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak chytit krtka: A najít v přírodě sám sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marc Hamer. Číst Jak chytit krtka: A najít v přírodě sám sebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krtci jsou sice obyčejná, ale přesto záhadná stvoření. Jejich zvyky jsou nevyzpytatelné, mají bizarní těla a jsou to naprostí samotáři. Spisovatel a zahradník Marc Hamer se jim přiblížil víc než kdo jiný. Nejen kvůli své letité zahradnické praxi, ale i díky zkušenosti vesnického chlapce bez domova, zvyklého přespávat v remízkách a toulat se otevřenou krajinou. Během let se Hamer o malých hebkých tvorech z podzemních temnot naučil opravdu hodně, stejně jako o pověrách, které krtky obklopují. Práce na zahradách vyškolila Marka Hamera nejen v chytání škůdců, ale i v občasné životní nutnosti přijímat věci (a krtky) takové, jaké (jací) jsou. Kniha Jak chytit krtka pojednává nakonec možná více o lidech zahrabaných ve svých životech než o krtcích samotných.


...na zahradách vyškolila Marka Hamera nejen v chytání škůdců, ale i v občasné životní nutnosti přijímat věci (a krtky) takové, jaké (jací) jsou ... Jak chytit krtka (Marc Hamer) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kniha Jak chytit krtka pojednává nakonec možná více o lidech zahrabaných ve svých životech než o krtcích samotných. (a najít v přírodě sám sebe) Jak chytit krtka - A najít v přírodě sám sebe kniha od: Marc Hamer. 80 % ... Kniha Jak chytit krtka - A najít v přírodě sám sebe Přidat komentář. Adwil. 29. dubna. Vybráno náhodou dle názvu, velmi příjemné překvapení ... E-kniha: Jak chytit krtka - Marc Hamer | Knihy.ABZ.cz ... .. Kniha Jak chytit krtka - A najít v přírodě sám sebe Přidat komentář. Adwil. 29. dubna. Vybráno náhodou dle názvu, velmi příjemné překvapení. ... Jak chytit krtka Autor: Hamer, Marc Nakladatel: Host EAN: 9788074912801 ISBN: 978-80-7491-280-1 Originál: How to Catch a Mole Překlad: Ettler, Vojtěch Popis: 1× kniha, vázaná, 260 stran, česky Rozměry...SOUVISEJÍCÍ KNIHY