Peloponés a Athény - Víkend

Peloponés a Athény - Víkend - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Peloponés a Athény - Víkend.pdf


Chcete si knihu přečíst?Peloponés a Athény - Víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Peloponés a Athény - Víkend Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznejte kultovní místa, kudy kráčela historie. Od Lví brány v Mykénách, stadionu v Olympii, přes divadlo v Epidauru, chrámy v Mystře až třeba po Apollonův chrám v Bassai. Průvodce nabízí to nejzajímavější, poradí, kde se dobře najíst, kde nakoupit a jak si co nejlépe užít volný čas. Pod klopami obálky najdete rozkládací mapu Athén a silniční sítě Peloponésu. Obsah: Srdeční záležitosti: abyste nepřišli o nic zajímavého. Prohlídka regionu za 7 dní. Atraktivní místa jsou hodnocena hvězdičkami. Přes 180 tipů, kde se dobře najíst a napít, kde nakoupit, kam si zajít večer a kde se ubytovat. Užitečné rady a informace na cesty. Historie, báje a pověsti, umění a architektura, gastronomie. Rozkládací mapa Athén a silniční síť na Peloponésu. Stručný řecký slovníček.


...s a Athény - Víkend (3.31) Celkový počet hlasů: 13 ... Peloponés - Řecko - dovolená a turistické informace ... . Novinka z řady průvodců za zážitky. Poznejte kultovní místa, kudy kráčela historie. O d Lví brány v Mykénách, stadionu v Olympii, přes divadlo v Epidauru, chrámy v Mystře až třeba po Apollonův chrám v Bassai. To nejlepší z Athén + severní Peloponés. Řecko » Řecko pevnina » Atény. 2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute. Strava: SN Odlet: PRG Odjezd z: 0 míst. od 16 990 Kč ... Peloponés a Athény - Víkend - kolektív autorov | Artforum ... ... . Strava: SN Odlet: PRG Odjezd z: 0 míst. od 16 990 Kč. Náš tip. Athény - prodloužený víkend. Řecko » Řecko pevnina » Atény. 2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute. Peloponés a Athény - Víkend. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 12.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Poznejte kultovní místa, kudy kráčela historie. Od Lví brány v My...SOUVISEJÍCÍ KNIHY