Jez a běhej

Jez a běhej - Jurek Scott | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jurek Scott
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jez a běhej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jez a běhej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jurek Scott. Číst Jez a běhej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již téměř dvě desetiletí je Scott Jurek hvězdou – a miláčkem publika – v extrémně náročném, ale stále populárnějším sportu – ultramaratonu. V roce 1999 jako naprosto neznámý závodník zvítězil v závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada. V tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil při tom traťový rekord. Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu na 24 hodin – urazil 266 km, téměř šest a půl maratonu za jediný den. A byl jedním z elitních sportovců, kteří jeli do Mexika běhat s indiánským kmenem Tarahumarů, o čemž pojednává bestseller Zrozeni k běhu. Jurek dosáhl neuvěřitelných úspěchů, a to vše pouze při veganském stravování. Autobiografická kniha obsahuje množství fotografií a veganských receptů!


...ěhej Autor: Scott, Jurek Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020428714 ISBN: 978-80-204-2871-4 Originál: My Unlikely Journey to Ultramarathon Greatness Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 13,5 × 23,5 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Jez a běhej | Běhej srdcem ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Jez a běhej, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jez a běhej. Jez a běhej od 216 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha ultramaratónskej legendy Scotta Jureka plná ľudských príbehov o vytrvalosti a závodení v krajných situáciach ktorá namotivuje k aktivite úplne každého. Nezáleží, ... Jez a běhej - Scott Jurek | Databáze knih ... .cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha ultramaratónskej legendy Scotta Jureka plná ľudských príbehov o vytrvalosti a závodení v krajných situáciach ktorá namotivuje k aktivite úplne každého. Nezáleží, či človek ... No, mohu s klidem konstatovat, že Jez a běhej na mě udělala vážně do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY