Almanach Otevření 2012

Almanach Otevření 2012 - Leona Eli, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Leona Eli,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Almanach Otevření 2012.pdf


Chcete si knihu přečíst?Almanach Otevření 2012 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leona Eli,. Číst Almanach Otevření 2012 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na počátku bylo setkání tří zakladatelů — Ivety, Jany a Marka, lidí tří různých zcela seriózních profesí, kterým však v duši už dlouho nejistě kvetly touhy vyjádřené malbami pivoněk, básničkami ve stylu haiku, fejetony, povídkami a operními áriemi. Ze setkání narodilo se v roce 2011 nakladatelství Otevření. Na nakladatelství navázalo uskupení Otevření — společenství stále rostoucího počtu autorů, kteří přispívají na stránky www.otevreni.com a vystupují na pravidelných autorských čteních v Praze a okolí (prozatím). Naší vizí je podporovat otevřený přístup k přirozené tvořivosti člověka. V současné době se Otevření věnují ponejvíce literární tvorbě, která převažuje jak na jejich webových stránkách, tak na veřejných vystoupeních. Postupně se daří inspirovat další a další autory — i takové, kteří si léta psali jen do šuplíku anebo o psaní jen snili. Výběr z jejich tvorby v roce 2012 se dostává ke čtenáři v tomto almanachu.


...lmanach Otevření 2012 Leona Eli, Tereza Fricová, Jana Gregorová, Iveta Havlová, Michaela Isabela, Jarmila Jungová, Irina Kolaříková, Radka Košňarová, Alena Nezbedová, Marek Schejbal, Sima Sima, Pavel Třešňák - Almanach Otevření 2012 Almanach Otevření 2012 kolektiv autorů, Radka Košňarová , Jana Gregorová , Pavel Třešnák Vydal básnickou knihu Rýmoryty (2012) Živí se jako účetní a grafik ... Marek Schejbal ... . Spoluautor knih Soukromá otevření, Almanach Otevření 2012, Životní Jinovatky, Našlápnuto, Pomalé krajiny, spoluzakladatel uskupení www.otevreni.com, ale také flegmatik, ospalec i fotograf. Vydán titul: Almanach Otevření 2012 14.5.2013 vydán nový titul - Almanach Otevření 2012. Výběr z autorských textů dvanácti autorů publikovaných v roce 2012 na stránkách www.otevreni.com... A ... PDF ALMANACH - SPŠ Ostrov ... . Spoluautor knih Soukromá otevření, Almanach Otevření 2012, Životní Jinovatky, Našlápnuto, Pomalé krajiny, spoluzakladatel uskupení www.otevreni.com, ale také flegmatik, ospalec i fotograf. Vydán titul: Almanach Otevření 2012 14.5.2013 vydán nový titul - Almanach Otevření 2012. Výběr z autorských textů dvanácti autorů publikovaných v roce 2012 na stránkách www.otevreni.com... A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY