O umíněné Andělce

O umíněné Andělce - Lucie Bezděková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Bezděková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O umíněné Andělce.pdf


Chcete si knihu přečíst?O umíněné Andělce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Bezděková. Číst O umíněné Andělce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Umíte si představit, že jste anděl, a nikdy se nedostanete na Zem? Že neumíte? To ani hlavní hrdinka tohoto krásného příběhu. Andělka je hodná, vtipná, talentovaná, a to nejdůležitější, hlavně umíněná. Tohle všechno je jí však k ničemu, když jí hrozí, že stráví celý svůj dlouhý nesmrtelný život hlídáním nebeské brány. Pro ztřeštěného anděla největší noční můra. Zajímá vás, jak to s Andělkou dopadne? Zůstane navždy jen jako strážce? Pokud zajímá, vydejte se na cestu plnou humoru, krásných víl a jednorožců. Prožijte s Andělkou její radosti i strasti, ztráty i nálezy. A možná, ale opravdu možná, během příběhu zjistíte, že vám je některá z postav podobná a že máte i podobné sny a přání. Sny se splní, když se nebojíte a přání dobrého zase otevírá srdce.


... O umíněné Andělce - Bezděková Lucie v okrese Jihlava, cena 120Kč, od Tomáš na Sbazar ... Poselství jednorožců - komplet | Dumknihy.cz - knihy po ... ... .cz. Popis: Umíte si představit, že jste anděl, a nikdy se nedostanete na Zem? Že neumíte? To ani hlavní hrdinka tohoto krásného příběhu. Andělka je hodná, vtipná, talentovaná, a to nejdůležitější, hlavně umíněná. Hledáte O umíněné Andělce od Lucie Bezděková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Počet stran: 74, Cena: 165 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelstv ... O umíněné Andělce - Bezděková Lucie - Jihlava - Sbazar.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Počet stran: 74, Cena: 165 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Krigl, Andělka je hodná, vtipná, talentovaná, a to nejdůležitější, hlavně umíněná. Tohle všechno je jí však k ničemu, když jí hrozí, že stráví celý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY