Ti předurčení

Ti předurčení - Nikol Wolfová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nikol Wolfová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ti předurčení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ti předurčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nikol Wolfová. Číst Ti předurčení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svět je na přelomu pohanského a křesťanského věku, kde stále mají své místo kněží, hadači a čarodějnice. Příroda a její zákony jsou hlavním smyslem životů obyčejných lidí, stejně jako strach z neznáma. V dobách drsných kultů, zaklínání a všudypřítomné smrti se pohybuje i dívka, která touží jen žít, a to se svou matkou, na kraji osady, kde se narodila. Příběh je návratem do dávné minulosti, ve které roky plynou s každou další sklizní, víra se mění rychle jako měsíc ve svém cyklu a roční období se pravidelně střídají.


...určení Autor: Wolfová, Nikol Nakladatel: powerprint EAN: 9788075681645 ISBN: 978-80-7568-164-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 146 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Zprávy od andělů « Rubrika | Jdu za svými sny ... . vydání) Kniha Ti předurčení Přidat komentář. MsmoldaEX. 1 28. dubna. Trošičku mě mátl začátek, co kapitola, jiné odehrávání, ovšem v pozdější fázi knížky se vše vysvětlilo, tudíž to neshledávám jako nějaké mínus. ... Kniha: Ti předurčení Autor: Nikol Wolfová Svět na přelomu pohanského a křesťanského věku, kde stále mají své místo kněží, hadači a čarodějnice. Ti předurčení. Kdo ... Kniha: Ti předurčení - Nikol Wolfová | Knihy.ABZ.cz ... . ... Kniha: Ti předurčení Autor: Nikol Wolfová Svět na přelomu pohanského a křesťanského věku, kde stále mají své místo kněží, hadači a čarodějnice. Ti předurčení. Kdo napsal knihu Ti předurčení? Autorem je Nikol Wolfová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. TikTok memes funny enough to make you harshly exhale air from your no...SOUVISEJÍCÍ KNIHY