Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky

Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky - Jana Skalová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Skalová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Skalová. Číst Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knížce najdete jednoduchý návod k pochopení a k respektování objevných cest vašich dětí k jejich zdravému, pro každého z nich originálnímu, pohybu. Zjistíte, že nemusíte „návody na děti“, hledat na internetu, ale jen a pouze ve svých srdcích, že vaši rodičovskou intuici stačí jen vyslyšet a že jak teď, tak potom,je zákonitost, která funguje po staletí. Autorka, dětská fyzioterapeutka, Jana Skalová, v ní velmi volně navazuje na předchozí knížku „S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ a své povídání doplňuje i konkrétními příklady z praxe.Jejím přáním je, aby nejenom děti, ale celá rodina, byla zdravě fungující na základě svých vlastních konkrétních prožitků, ne na základě mnohdy velmi nevhodných a ne zcela pravdivých informací z okolí.


...m: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky 2019 S láskou ke zdravému pohybu našich dětí 2012 Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Podtitul: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky Knížka se šesti pohádkami, kde se děti mohou dočíst o království hraček, o líných a nešikovných loupežnících, říčním království a dalších pohádkových světech plných ... Photoshop priklady z praxe | Sleviste.cz ... ... Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky. SKALOVÁ Jana. Info: Krigl, 2019 (1.) - váz., 160 str. EAN: 9788088104605 Jak teď, tak potom - Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky; Jak teď, tak potom - Neje ... Jak teď, tak potom od 135 Kč - Heureka.cz ... ... Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky. SKALOVÁ Jana. Info: Krigl, 2019 (1.) - váz., 160 str. EAN: 9788088104605 Jak teď, tak potom - Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky; Jak teď, tak potom - Neje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY