Moje první pravidla provozu

Moje první pravidla provozu - Sophie Fournier | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sophie Fournier
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první pravidla provozu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje první pravidla provozu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Fournier. Číst Moje první pravidla provozu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Díky této knížce se děti od 6 do 10 let naučí základy bezpečného chování na ulici na chodníku i na vozovce. Poznají, jak se chovat ohleduplně v prostředcích hromadné dopravy a jak se správně vybavit na chůzi ve tmě či na výlet na kolech mimo město. Knížka obsahuje také seznam dopravních značek, jež se dětí budou týkat nejčastěji, a závěrečný kvíz pro ověření nabytých znalostí. Každá situace na silnici je představena ilustrovaným příběhem, prakticky zapojena do hry či aktivity a shrnuta jako zapamatovatelné ponaučení.


...te Moje první pravidla provozu od Sophie Fournier,Frédérick Tessier,? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Moje první pravidla provozu - Knihy.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Moje první pravidla provozu Pomocí poučných komiksových stripů jsou představeny dopravní situace, se kterými se můžeš setkat jako chodec, jako spolujezdec nebo při jízdě na kole. Moje první pravidla provozu Autor: Fournier, Sophie Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025624975 ISBN: 978-80-256-2497-5 Originál: Mon premier code de la route Překlad: Fraňková, Tereza Ilustrace: Tessier, Fr ... Frodovy deskové hry: Tip: Moje první hra je pro děti od 3 let ... . EAN: 9788025624975 ISBN: 978-80-256-2497-5 Originál: Mon premier code de la route Překlad: Fraňková, Tereza Ilustrace: Tessier, Frédérick Popis: 1× kniha, brožovaná, 48 stran, česky Rozměry: 19,5 × 24 cm Rok vydání: Pravidla silničního provozu Zákon o silničním provozu s komentářem Zákon o silničním provozu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY