Ariadnina nit: Mýty a labyrinty

Ariadnina nit: Mýty a labyrinty - Jan Bajtlik | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bajtlik
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ariadnina nit: Mýty a labyrinty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ariadnina nit: Mýty a labyrinty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bajtlik. Číst Ariadnina nit: Mýty a labyrinty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dějepis nikdy nebyl zábavnější! Odvážíš se vstoupit do starověkého labyrintu? Ale pozor, čeká tam na tebe Minotaurus, člověk s býčí hlavou! Zapoj se do bojů o starobylou Troju. Unikni spolu s Odysseem strašlivému jednookému Kyklopovi. Zúčastni se olympijských her v dávné Olympii nebo navštiv řecký amfiteátr, kde právě hrají komedii Žáby. Vezmi jako smělý Theseus klubko Ariadniny niti a projdi labyrintem řecké mytologie. Najdeš ve spleti klikatých stezek tu správnou, která tě dovede na další dvoustranu?


...jtlik: Ariadnina nit. Mýty a labyrinty — ukázka Velkoformátová kniha ve stylu Map představuje dětem nejznámější řecké mýty, antickou kulturu a historii ... Blog Zrzky: Knihy pro děti / Ariadnina nit ... . Ariadnina nit: Mýty a labyrinty. Jan Bajtlik ... Ariadnina nit Autor: Bajtlik, Jan Nakladatel: Host EAN: 9788074912818 ISBN: 978-80-7491-281-8 Originál: Nic Ariadny by Wydawnictwo Dwie Siostry Překlad: Benešová, Michaela Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky Rozměry: 26 × 37,5 cm ... Obsah knihy: Ariadnina nit - Mýty a labyrinty. Velkoformátová kniha ve stylu Map představuje dětem nejznámější řecké mýty, antickou kulturu a historii ... Jan Bajtlik: Ariadnina nit. Mýty a labyrinty — ukázka by ... ... ... Obsah knihy: Ariadnina nit - Mýty a labyrinty. Velkoformátová kniha ve stylu Map představuje dětem nejznámější řecké mýty, antickou kulturu a historii. Vezmi klubko Ariadniny niti a projdi labyrintem řecké mytologie! Najdeš ve spleti klikatých stezek tu správnou, která tě dovede na další dvoustranu? Ariadnina nit: Mýty a labyrinty 499,-366,-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY