Tak tohle dělá princezna

Tak tohle dělá princezna - Per Gustavsson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Per Gustavsson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak tohle dělá princezna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tak tohle dělá princezna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Per Gustavsson. Číst Tak tohle dělá princezna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Originální princezna z obrázkové knihy švédského autora a ilustrátora Per Gustavssona si získala přízeň mnoha dětských čtenářů. Do jaké míry je skutečnou princeznou ze skandinávské královské rodiny a do jaké tou pohádkovou, to už musíme nechat na nejmenších čtenářích. Když se princezna probudí, snídá rovnou z postele. Se slávou křtí nové lodě, anebo si zahraje lední hokej. Na svých cestách si dokáže poradit s lupiči a umí také řádně prohnat draky.


...eos Play all Mix - Ten dělá to a ten zas tohle YouTube; Zlatovláska - Já Ti prstýnek dám - Duration: 3:08 ... Facebook si utahuje z nové české pohádky Bubeník a ... ... . GNRsakuL 2,920,368 views. 3:08. Lucie ... POKUD TOHLE DĚLÁ VÁŠ PES, TAK BYSTE MĚLI VĚDĚT PROČ ZEK. Loading... Unsubscribe from ZEK? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 224K. ... Tak tohle dělá princezna Autor: Gustavsson, Per Nakladatel: Offi EAN: 9788090456235 ISBN: 978-80-904562-3-5 Originál: Sä gör prinsessor Překlad: Kovářová, Tereza Ilustrace: Gustavsson, Per Popis: 1× kniha, vázaná, 32 stran, česky Rozměry: 20,5 × 20 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Kniha: Tak tohle dělá princezna - Per Gustavsson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nad ... Tak tohle dělá princezna | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . vydání) Kniha: Tak tohle dělá princezna - Per Gustavsson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY