Lední medvídku, kam pluješ?

Lední medvídku, kam pluješ? - Hans de Beer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hans de Beer
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lední medvídku, kam pluješ?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lední medvídku, kam pluješ? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans de Beer. Číst Lední medvídku, kam pluješ? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malý lední medvídek Lars žije s rodiči na dalekém severu, v zemi věčného sněhu a ledu. Nemá ani tušení, že existují i nějaké jiné země, které vypadají úplně jinak než jeho domov. To se ale již brzy má změnit. Náhoda tomu chce a malý Lars se ocitá sám uprostřed moře na veliké kře a potom dokonce jen na sudu. Pluje přímo na jih, vstříc neznámé zemi, podivuhodným zvířatům, novým kamarádům a velkému dobrodružství.


...medvídku, kam pluješ?. Kdo napsal knihu Lední medvídku, kam pluješ?? Autorem je Hans de Beer ... Lední medvídku, znáš cestu? (Hans de Beer) | Detail knihy ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Lední medvídku, znáš cestu? 2019; Lední medvídku, vezmi mě s sebou 1991; Lední medvídku, kam pluješ? 1991; Lední medvídku, vrať se brzy! 1991; Podobné knihy. Pady 2018; Kniha Lední medvídku, kam pluješ? je v Malý lední medvídek Lars žije s rodiči na dalekém severu, v zemi věčného sněhu a ledu. Lední medvídku, kam pluješ? - Hans de Beer | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví LE ... Lední medvídku, kam pluješ? - Hans de Beer | Kniha na Alza.cz ... . Lední medvídku, kam pluješ? - Hans de Beer | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví LEDNÍ MEDVÍDKU, KAM PLUJEŠ? Fotky; O albu; Fotodárky 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY