Fialový plamen v praxi: Cesta k osobní transformaci

Fialový plamen v praxi: Cesta k osobní transformaci - Elizabeth Clare Prophet | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Clare Prophet
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fialový plamen v praxi: Cesta k osobní transformaci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fialový plamen v praxi: Cesta k osobní transformaci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Clare Prophet. Číst Fialový plamen v praxi: Cesta k osobní transformaci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po celá tisíciletí byl fialový plamen střeženým tajemstvím, které znali a praktikovali pouze mystici a duchovní učitelé na Východě i na Západě a předávali je jenom hrstce vyvolených žáků. Nyní je však fialový plamen dostupný nám všem! Fialový plamen je vysokofrekvenční světlo, které můžete používat ke změně svého života k lepšímu. Toto světlo rozpouští negativní energii a přetváří ji v pozitivní energii. Je chybějícím klíčem k vitalitě, zdraví a vnitřní celistvosti. Tento plamen může transformovat a obohatit vaše vztahy. Může ve vás probudit neomezenou sílu, která dřímá ve vašem nitru. Světově uznávaná autorka Elizabeth Clare Prophet vám v této knize odhalí mystéria fialového plamene. S pronikavými vhledy a soucitem vám vysvětlí, jak tento plamen funguje, a předá vám praktické techniky pro jeho používání, které vám pomohou vyřešit vaše každodenní problémy. Fialový plamen můžete snadno začlenit do jakékoli duchovní cesty, kterou jste se vydali, či ho jednoduše vyzkoušet sami pro sebe. Blahodárné účinky fialového plamene a pocity radosti,které vám tento přinese,vám mohou navždy změnit život.


... plamen v praxi: Cesta k osobní transformaci ... Prophet Elizabeth Clare | knizniklub.cz ... . Elizabeth Clare Prophet ... Fialový plamen v praxi Autor: Prophet, Elizabeth Clare Nakladatel: Fontána EAN: 9788073369736 ISBN: 978-80-7336-973-6 Originál: Violet Flame Překlad: Těšnovská, Lucie Popis: 1× kniha, brožovaná, 280 stran, česky Fialový plamen můžete snadno začlenit do jakékoli duchovní cesty, kterou jste se vydali, či ho jednoduše vyzkoušet sami pro sebe. Blahodárné účinky fialového plamene a ... Fialový plamen v praxi - Cesta k osobní transformaci ... ... . Blahodárné účinky fialového plamene a pocity radosti,které vám tento přinese,vám mohou navždy změnit život. (cesta k osobní transformaci) Po celá tisíciletí byl fialový plamen střeženým tajemstvím, které znali a praktikovali pouze mystici a duchovní učitelé na Východě i na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY