Amsterdam - Merian Live!

Amsterdam - Merian Live! - Ralf Johnen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ralf Johnen
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Amsterdam - Merian Live!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Amsterdam - Merian Live! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ralf Johnen. Číst Amsterdam - Merian Live! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Originální architekturu tohoto města na grachtech můžete nejlépe obdivovat z vody. Pásmo grachtů vzniklo v 17. století, čítá na 160 kanálů o celkové délce 75 kilometrů a kotví na něm kolem 2500 hausbótů. Amsterdam je ovšem považován také za jedno z nejbarevnějších měst Evropy. Mládež z celého světa si tu dává dostaveníčko a cítí se stejně dobře jako místní – Amsterdam je totiž také metropolí tolerance a může se tu leccos, co je jinde zakázáno. Všechny hříchy a každou smyslnost, všechny slabiny, spoustu obtíží, rozporů a paradoxů velkoměst najdete ve zhuštěné podobě právě v Amsterdamu. Město otevírá svou náruč návštěvníkům starým i mladým, bohatým i chudým, náročným i batůžkářům. MERIAN live! vám poradí, kde najít to nejvhodnější ubytování šité na míru vám i vaší peněžence. Provede vás po pamětihodnostech města, které vzniklo jen díky úmorné práci a vytrvalosti svých obyvatel. Zkuste si třeba půjčit kolo v půjčovně na hlavním nádraží a vyrazit po cyklistické stezce na prohlídku amsterdamského přístavu. Ožijí před vámi časy, kdy Nizozemí bylo námořní velmocí a jeho lodě vyrážely za obchodem do celého světa.


...live! Reiseführer Amsterdam on Amazon.com ... Amsterdam - Merian Live! - Johnen Ralf | Knihy Dobrovský ... . *FREE* shipping on qualifying offers. MERIAN live! Reiseführer Amsterdam Maria Sibylla Merian (2 April 1647 - 13 January 1717) was a German-born naturalist and scientific illustrator, a descendant of the Frankfurt branch of the Swiss Merian family.Merian was one of the first European naturalists to observe insects directly. Merian received her artistic training from her stepfather, Jacob Marrel, a student of the still life painter Georg Flegel. MERIAN live! Reiseführer Amsterdam: Mit ... Amsterdam -merian Live | 9789024356416 ... . MERIAN live! Reiseführer Amsterdam: Mit Extra-Karte zum Herausnehmen [Johnen, Ralf] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. MERIAN live! Reiseführer Amsterdam: M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY