Jak létají dopravní letadla

Jak létají dopravní letadla - Julien Evans | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Julien Evans
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak létají dopravní letadla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak létají dopravní letadla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julien Evans. Číst Jak létají dopravní letadla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha určená pro všechny, kdo se zajímají o letadla a chtějí se dozvědět vše podstatné o jejich provozu. Pro všechny ty, kdo jsou jimi fascinováni a žasnou, že stroj vážící kolem 400 tun se dokáže vznést do vzduchu a plout nebem rychlostí přes 800 km/hod. A jak ušitá pro cestující, pro které není let jen nejrychlejší přepravou z jednoho místa na druhé, ale chtějí znát o letadlu víc, touží nahlédnout do pilotovy kabiny a kladou si množství otázek, jako třeba: Proč jsme teď tak vysoko? Nesrazíme se s jiným letadlem? Jak vypadá palubní deska? Co se stane, když najednou vysadí motor? Kolik paliva letadlo spotřebuje? Co když vletíme do bouřky? Co je to autopilot? K čemu jsou ta světla na ranveji? atd. Odpovídá zkušený pilot dopravního letadla, text doprovází četné barevné fotografie a schémata.


...tají dopravní letadla Kniha jako ušitá pro cestující, pro které není let pouze nejrychlejší přepravou z jednoho místa na druhé, ale něčím víc - jsou jím fascinování a žasnou, jak se ... Jak létají dopravní letadla - Julien Evans | KOSMAS.cz ... ... ... Více než 3 miliony lidí létají denně po celém světě. To znamená 80 000 letů, asi jeden za sekundu. Francouzský dokument Na celém světě můžeme napočítat milio... Dopravní letadla létají ve standartních letových hladinách. Ty se udávají ve stopách / 100, takže například letová hladina FL 120 odpovídá 12 000 stopám. Označení FL je zkratka anglického výrazu Flight Level. V ČR je maximální letová hladina ... E-kniha: Jak létají dopravní letadla - Julien Evans ... ... . Ty se udávají ve stopách / 100, takže například letová hladina FL 120 odpovídá 12 000 stopám. Označení FL je zkratka anglického výrazu Flight Level. V ČR je maximální letová hladina FL660, odpovídající zhruba 20 000 metrů, využívaná jen velmi zřídka ... Jak vysoko létají dopravní letadla a jaké letové výšky jsou maximální? Stručná a rychlá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY