Střet králů: Píseň ledu a ohně 2.

Střet králů: Píseň ledu a ohně 2. - George R.R. Martin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Střet králů: Píseň ledu a ohně 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Střet králů: Píseň ledu a ohně 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Střet králů: Píseň ledu a ohně 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Král i jeho místokrál jsou mrtví. Západozemí čelí největší krizi od rebelie proti šílenému králi. Roberta Baratheona rozpáral kanec, Eddard Stark se stal obětí intrik, které se snažil sám rozplést. Království je bez silného panovníka a svou šanci větří velcí i malí hráči. Robb Stark je korunován králem Severu, na jihu o trůn usilují bratři krále Roberta. Druhý díl dnes již legendárního cyklu Píseň ledu a ohně se odehrává v ještě zběsilejším tempu než Hra o trůny. George R. R. Martin bez uzardění ničí ve své knize celé armády, o jednotlivcích nemluvě. Nečekané zvraty, krutá politika, závist i pomsta jsou kořením, kterým autor rozhodně nešetřil. Střet králů může propuknout naplno. Vychází v novém překladu.


... ledu a ohně 2:Střet králů / Kniha - Martin George R ... Střet králů / Píseň ledu a ohně (2) --- LEGIE - databáze ... ... .R. [KNI] Král i jeho místokrál jsou mrtví. Západozemí čelí největší krizi od rebelie proti šílenému králi. Roberta Baratheona rozpáral kanec, Eddard Stark se stal obětí intrik, které se snažil sám rozplést. Střet králů Píseň ledu a ohně 2. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dost ... Střet králů: Píseň ledu a ohně 2. - George R. R. Martin ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Píseň ledu a ohně 2:Střet králů / Kniha - Martin George R.R. [KNI] Král i jeho místokrál jsou mrtví. Západozemí čelí největší krizi od rebelie proti šílenému králi. Roberta Baratheona roz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY