Láska na cizím hrobě

Láska na cizím hrobě - Ludvík Němec | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ludvík Němec
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska na cizím hrobě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska na cizím hrobě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludvík Němec. Číst Láska na cizím hrobě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tahle kniha je kouzelná. Skládá sez pěti povídek-nepovídek, jež dávají dohromady kompletní obraz, na který budete čučet ještě dlouho po dočtení. Němec hodně akcentuje tělesnou stránku lásky a pro hrubé slovo nejde daleko, takže útlocitné duše, které nevydýchají ani to, že babička jedné Němcovy jmenovkyně šuká po světnici, by se od knihy měli držet dál. Stejně tak ti, kteří by chtěli přežvýkat pár banálních příběhů. Ostatní budou odměněni atmosférickým vhledem do světa rozkládajícího se v poměrně často bezútěšných českých kulisách.


...iha Ludvíka Němce (55) Láska na cizím hrobě mi představuje protiklad k tomuto „řešícímu" psaní, jež chápe literaturu jako pracovitou a čistotnou služku, které má jít o to, aby se dobře vdala do etablované společnosti ... Kniha Láska na cizím hrobě - Ludvík Němec | Dobré Knihy.cz ... . Románky z rodu Dekameronu. Ludvík Němec vydal svou prvotinu Nejhlasitější srdce ve městě v roce 1978, když mu bylo jednadvacet let, což ... Láska na cizím hrobě 2013; Průvodce povětřím a tmou 1988; Hra na slepo 1982; Sklizeň světla 1983; Nejhlasitější srdce ve městě 1978; všech 10 knih autora. Kniha Láska na cizím hrobě je v Láska na cizím hrobě. Druhé město, 2013, 252 str. Jazyk: Čeština Žánr: Próza Kontakty. ... Zbožný stařec v klíčovém příběhu Lůno je na sklonku života pokoušen smyslnou touhou, ... ... Láska na cizím hrobě | CzechLit ... . Kniha Láska na cizím hrobě je v Láska na cizím hrobě. Druhé město, 2013, 252 str. Jazyk: Čeština Žánr: Próza Kontakty. ... Zbožný stařec v klíčovém příběhu Lůno je na sklonku života pokoušen smyslnou touhou, ... Recenze Katky Kirkosové Láska za časů ekonomických reforem (Host, 9/2013...SOUVISEJÍCÍ KNIHY