Hrnečku, měř!: Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené

Hrnečku, měř!: Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené - Jaroslav Vašák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Vašák
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrnečku, měř!: Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrnečku, měř!: Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Vašák. Číst Hrnečku, měř!: Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vařím, vaříš, vaříme znamená jinak měřím, měříš, měříme. Není totiž vaření bez měření, vážení, počítání – a to jsou činnosti, k nimž potřebujeme příslušné náčiní. Váhy, odměrky apod. Přitom vystačíme s obyčejným hrnkem, hrníčkem nebo šálkem a lžící či lžičkou. Tento zjednodušený způsob kuchařské magie je velmi oblíben a oblíbeny jsou i kuchařské příručky, v jejichž receptech se pracuje s nejjednodušším náčiním. Ovšem jednoduchost přípravy není nikterak na újmu kulinářskému efektu. Hrníčková kuchařka renomovaného mistra kuchaře Jaroslava Vašáka patří k nejpopulárnějším. Je určena zkušeným i nezkušeným adeptům kuchařského umu, tak aby uspěli i před náročnými strávníky. Výběrem a skladbou pokrmů pokrývá celodenní menu, jak všední, tak sváteční, v pestré chuťové škále. Jaroslav Vašák (nar. 1947) je nejen mistrem svého oboru, který prakticky vykonává již 46 let, je i jeho znamenitým popularizátorem. Dosud publikoval více než sedmdesát kuchařských knih a gastronomických kalendářů, mimoto sbírá kuchařské recepty z celého světa a jeho sbírka receptů úpravy kuřat je dokonce evidována v pelhřimovské agentuře českých rekordů. Věnuje se i sbírání regionálních receptů a popularizaci národní i krajové kuchyně. Hrníčková kuchařka, která nyní pod názvem Hrníčku, měř!


..., měř!: Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené je skvělá kniha ... hrneckova kucharka - prace.mysteria.cz ... . Tuto knihu napsal autor Jaroslav Vašák. Přečtěte si s námi knihu Hrnečku, měř!: Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené na prazskamuzea1918-2018.cz Hrnečku, měř! - Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené ... Hrníčková kuchařka, která nyní pod názvem Hrníčku, měř! vychází již počtvrté, patří k jeho publikacím nejpopulárnějším. Parametry ISBN kód: 9788087156131 ... Hrníčková kuchařka pro nezkušen ... Kniha Hrnečku, měř! - Hrníčková kuchařka pro nezkušené i ... ... . Parametry ISBN kód: 9788087156131 ... Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené. ... Hrnečku, měř! Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené ... Hrnečku, měř! Autor: Vašák, Jaroslav Nakladatel: TeMi CZ EAN: 9788087156131 I...SOUVISEJÍCÍ KNIHY