Tajemství obrazu - Od jeskynních maleb po chytré telefony

Tajemství obrazu - Od jeskynních maleb po chytré telefony - David Hockney, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Hockney,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství obrazu - Od jeskynních maleb po chytré telefony.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství obrazu - Od jeskynních maleb po chytré telefony ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Hockney,. Číst Tajemství obrazu - Od jeskynních maleb po chytré telefony Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato knížka provede čtenáře historií obrazů, od pravěkých jeskynních maleb až po obrazovku počítače nebo chytré telefony. Jak a proč se člověk už od věků umělecky vyjadřuje obrazem? A kam dál se bude zobrazování ještě ubírat? Autoři tvrdí, že film, fotografie, malba a kresba jsou hluboce propojené. Na zásadních dílech dějin umění jednoduchým způsobem seznamují mladé lidi s důležitými pojmy a pomáhají jim je pochopit. Jak se projevuje pohyb na statickém snímku? Jakým způsobem lze ve statickém obrazu zachytit čas a prostor? Jak filmy a televize souvisejí se starými mistry? A co vlastně obrazy ukazují – je to realita? Kniha dále sleduje klíčové okamžiky a zvraty ve způsobu zachycování skutečnosti a zahrnuje ilustrovanou časovou osu důležitých vynálezů. Rozhodně by neměla chybět v knihovničce žádného milovníka vizuálního umění, ale jako zajímavé čtení a průvodce světem umění a zobrazování vůbec ji ocení úplně každý.


... let rozmlouval s Davidem Hockneyem o umění a na toto téma napsal několik knih, například Rozsáhlejší zpráva (A Bigger Message) ... Dějiny malířství | Knihy.ABZ.cz ... . Tajemství obrazu od jeskynních maleb po chytré telefony Autor: David Hockney a Martin Gayford, ilustrace Rose Blake Překlad: Viola Somogyi Žánr: pro děti Nakladatelství: Presco Group, edice ... Kniha: Tajemství obrazu -- Od jeskynních maleb po chytré telefony. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opě ... Tajemství obrazu / Nejlevnější knihy ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (od jeskynních maleb po chytré telefony : povídáme si s dětmi o umění) ... Tajemství obrazu - Od jeskynních maleb po chytré telefony Cena 322 Kč Detail Tato knížka proved...SOUVISEJÍCÍ KNIHY