Japonská kuchyně: Snadno a rychle

Japonská kuchyně: Snadno a rychle - Tim Anderson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tim Anderson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Japonská kuchyně: Snadno a rychle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Japonská kuchyně: Snadno a rychle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Anderson. Číst Japonská kuchyně: Snadno a rychle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedm ingrediencí a tato kniha stačí k tomu, abyste se stali mistry japonské kuchyně! Přiznejme si to: japonské pokrmy vypadají lákavě a omamují barvami a exotickými vůněmi a chutí. Doma se do nich ale pustí jen málokdo; bojíme se, že je jejich příprava příliš náročná, ingredience nedostupné a nákladné. To je ale chyba. Autor této kuchařky, Tim Anderson, nás přesvědčí, že skvostný japonský pokrm můžete vytvořit ze sedmi surovin, které koupíte v každém supermarketu – jestli chcete zajít dál, přikupte dalších deset. Tim Anderson začíná základními omáčkami a marinádami, které „japonizují“ jakýkoliv pokrm, pak přejde k nejoblíbenějším pokrmům, jako je gyoza, suši, yakitori, ramen a tempura. Recepty jsou srozumitelně popsané a označené podle obtížnosti, takže je snadné podle nich vařit a jídlo se vždy povede.


... kuchyně: Snadno a rychle 499,-472,-Skladem 1 ks ... Rychlá půjčka vyřízená během pár minut | ★ Kamali ... ... . Koupit. Japonská kuchyně: Snadno a rychle Sedm ingrediencí a tato kniha stačí k tomu, abyste se stali mistry japonské kuchyně! Přiznejme si to: japonské pokrmy vypadají lákavě a omamují barvami a exotickými vůněmi a chutí. Doma se do nich ale pustí jen málokdo ... Japonská kuchyně Snadno a rychle. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce j ... Japonská kuchyně / Najlacnejšie knihy ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Japonská kuchyně: Snadno a rychle (978-80-7617-448-1) Kniha - autor Tim Anderson, 224 stran, česky, Pevná ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY