Zajatci Marsu

Zajatci Marsu - Zdeněk Pokorný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Pokorný
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zajatci Marsu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zajatci Marsu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Pokorný. Číst Zajatci Marsu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Formou sci-fi povídky přibližuje autor čtenářům historii i možnou budoucnost objevování planety Mars.Astronom a vysokoškolský učitel Zdeněk Pokorný seznamuje čtenáře formou vědecko-fantastické povídky s historií a snad i blízkou budoucností poznávání planety Mars. Období moderního výzkumu Marsu začalo přistáním první americké sondy Viking v roce 1976 a vyvrcholí nepochybně letem člověka na Mars v 21. století. Nesázejte se ani o pětník, zda lidé v tomto novém století poletí na Mars. Určitě se tam vypraví, ale zatím nikdo stoprocentně neví, kdy se to stane a jak bude taková výprava vypadat. Mnohé představy o "výpravě století" k načervenalé planetě však již existují. Nabízíme vám příběh prvního letu pozemšťanů na Mars, který je sice stále ještě z kategorie science fiction, ale zanedlouho se promění ve skutečnost. A my ji zažijeme. Nové vydání oblíbeného sci-fi příběhu, rozšířenéMgr. Janem Veselým o aktuální informace a doplněné novými fotografiemi.


...ašeho předního astronoma na základě současného stavu poznání a za pomoci fantazie otvírá pohled do blízké i vzdálenější budoucnosti planety Marsu ... Zajatci Marsu - Sci-fi - Knihkupectví Minotaur.cz ... . Na barevné příloze jsou autentické fotografie Marsu i jeho povrchu a také prvních sond, které přistály na "Rudé planetě". Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Kniha: Zajatci Marsu Autor: Zdeněk Pokorný Astronom a vysokoškolský učitel seznamuje čtenáře formou vědecko-fantastické povídky s historií a snad i ... Zajatci Marsu (Zdeněk Pokorný) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kniha: Zajatci Marsu Autor: Zdeněk Pokorný Astronom a vysokoškolský učitel seznamuje čtenáře formou vědecko-fantastické povídky s historií a snad i blízkou budoucností poznávání planety Mars. Kniha Zajatci Marsu . Formou sci-fi povídky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY