Vodní labyrint

Vodní labyrint - Eric Frattini | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eric Frattini
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vodní labyrint.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vodní labyrint ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric Frattini. Číst Vodní labyrint Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladá archeoložka Afdera Brooksová se dostaví k smrtelné posteli své babičky, výstřední milionářky a sběratelky umění. Ta Afdeře svěří dědictví bezpečně uložené v jedné americké bance - starobylý rukopis. Afdera podniká cestu kolem světa, aby odkryla záhadný obsah tohoto dokumentu. Cesta vrcholí v Benátkách ve vodním labyrintu. Z Vatikánu zasahuje intrikující kardinál Lienart, který se všemožně snaží zabránit odhalení, jež by mohl přinést poničený pergamen.Eric Frattini (* Lima, 1963), přezdívaný “španělský Dan Brown”, je esejista, romanopisec, politický analytik a televizní režisér. Je autorem dvacítky knih, jež byly přeloženy do mnoha jazyků. V současné době žije v Madridu a plně se věnuje psaní.


...nafukovací atrakce pro sportovní a soutěžní využívaní ... Vodní Labyrint - E-shop Antikvariát Olomouc ... . Sportovní nafukovací atrakce pro děti, mládeži i dospělé. Výroba sportovních atracií. Kniha Vodní labyrint Přidat komentář. iveta3689. 06. dubna. Tento typ konspiracnich knih ve stylu Dana Browna nebo Steva Berryho mam rada. ... E-kniha: Vodní labyrint - Eric Frattini. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Očima Saši Mitrofanova: Labyrint světa a vodní přímě ... YouTube ... . Očima Saši Mitrofanova: Labyrint světa a vodní příměří Zatím je hlavním cílem zachránit co nejvíce životů. Tato fáze ale č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY