Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019

Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 - Blanka Lamrová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Blanka Lamrová,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Lamrová,. Číst Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tajemná, oprýskaná, šedivá, všední, a přesto vždy krásná – taková je Praha na fotografiích Blanky Lamrové. Její povětšině černobílé poetické snímky ukazují naši metropoli z nezvyklých pohledů, nabízejí nečekaná setkání, zachycují pomíjivost okamžiků v předlouhé historii města s neopakovatelnou atmosférou. Blanka Lamrová má Prahu ráda, a tak si může dovolit ukázat její ne vždy učesanou tvář z doby, kdy krása města byla do jisté míry jen tušená a kdy jen zvídavé oko, které tu krásu chtělo vidět, ji nacházelo. Prahu, jindy tak důvěrně známou, můžeme díky autorce spatřit zcela jinak. Například ji nechává zrcadlit v kalužích ulic a jitří tak naši fantazii či podněcuje k zamyšlení nad městem, které se náhle jeví jako neprobádané místo s netušenými rozměry a možnostmi. Závěrečnou část knihy tvoří barevné fotografie zachycující přechod Prahy do její současné podoby.


...retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 Blanka Lamrová, Radomíra Sedláková Kniha: Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 - Blanka Lamrová; Radomíra Sedláková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Praha - retrospektiva 1977 - 2019 - Knihkupectví KAVKA art ... ... . Tajemná, oprýskaná, šedivá, všední, a přesto vždy krásná - taková je Praha na fotografiích Blanky Lamrové. Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA , svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL , anebo osobně vyzvednout přímo v Paláci knih Luxor . Hledáte Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 od Radomíra Sedláková,Blanka Lamrová? Dnes objednáte, zítra ... Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 ... ... . Hledáte Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 od Radomíra Sedláková,Blanka Lamrová? Dnes objednáte, zítra ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY