Od evoluční teorie k nové teorii stvoření: Omyly darwinismu a protinávrh

Od evoluční teorie k nové teorii stvoření: Omyly darwinismu a protinávrh - Sang Hun Lee | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sang Hun Lee
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od evoluční teorie k nové teorii stvoření: Omyly darwinismu a protinávrh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od evoluční teorie k nové teorii stvoření: Omyly darwinismu a protinávrh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sang Hun Lee. Číst Od evoluční teorie k nové teorii stvoření: Omyly darwinismu a protinávrh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přibližně ve stejnou dobu, když Marx začal prosazovat komunismus, uvedl Charles Darwin teorii evoluce. V roce 1859 Marx poprvé zveřejnil materialistické pojetí dějin a ekonomiky v díle "Příspěvek ke kritice politické ekonomie". Ve stejném roce Darwin publikoval svoji knihu "O původu druhů" a položil tak základ teorie o evoluci živých tvorů. V první polovině 19. století byla teorie evoluce všeobecně přijímána, ale Darwinova teorie se od jiných evolučních teorií zásadně odlišovala. Před Darwinem byla příčina evoluce popisována jako životní síla nebo dějiny řízené Bohem, duch byl považován za substanci, neredukovatelnou na hmotu. Naproti tomu Darwin obhajoval neřízenou mutaci a přírodní výběr. Tato obhajoba byla ryze materialistická. Neodarwinismus má mnoho nevyřešených problémů. Navzdory tomu je stále živý. Důvod, proč darwinismus přežívá, spočívá v tom, že jeho jediná alternativa, totiž teorie stvoření, je těžko akceptovatelná. "Evoluce samotná je zoology přijímána ne proto, že byla dokázána pozorováním, nebo že se její pravdivost dá dokázat z logicky sestavených důkazů, ale proto, že její jediná alternativa, totiž stvoření, je zřejmě neuvěřite lná." (Profesor D. M. S. Watson z Londýnské univerzity)


...ční teorie k nové teorii stvoření Autor: Lee, Sang Hun Nakladatel: Ideál EAN: 9788086995243 ISBN: 978-80-86995-24-3 Překlad: Dvornický, Peter Popis: 1× kniha, brožovaná, 80 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Historie, filozofie ... . vydání) Kniha: Od evoluční teorie k nové teorii stvoření - Sang Hun Lee ... Kniha: Od evoluční teorie k nové teorii stvořen í Autor ... je zřejmě neuvěřite lná." (Profesor D. M. S. Watson z Londýnské univerzity) (omyly darwinismu a protinávrh) Předmětná hesla Evoluční teorie Dr. Sang Hun Lee: OD EVOLUČNÍ TEORIE K NOVÉ TEORII STVOŘENÍ (Omyly darwinismu a protinávrh) Přibližně ve st ... kreacionismus - štítek | Databáze knih ... ." (Profesor D. M. S. Watson z Londýnské univerzity) (omyly darwinismu a protinávrh) Předmětná hesla Evoluční teorie Dr. Sang Hun Lee: OD EVOLUČNÍ TEORIE K NOVÉ TEORII STVOŘENÍ (Omyly darwinismu a protinávrh) Přibližně ve stejnou dobu, když Marx začal prosazovat komunismus, uvedl Charles Darwin teorii evoluce. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY