Cévní sonografie: repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD

Cévní sonografie: repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD - Milan Cholt | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Cholt
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cévní sonografie: repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cévní sonografie: repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Cholt. Číst Cévní sonografie: repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po úspěšné publikaci "Sonografie velkých krčních cév", která dostala cenu odborné společnosti a byla rychle rozebrána, se ujal autor sepsání komplexní publikace, která zahrnuje sonografické vyšetření celého cévního systému. Kniha je určena lékařům, kteří začínají s ultrazvukovou diagnostikou, ale užitečné informace a tipy v ní naleznou i "pokročilí". Kniha obsahuje repetitorium cévní sonografie, vyšetřovací techniku s normálními nálezy. Další kapitoly obsahují patologické nálezy a stavy po operacích a intervencích, vše samozřejmě na tepenném i žilním cévním systému. Textová část je doplněna 1222 názornými obrázky na přiloženém DVD. Didaktická publikace podobného rozsahu a kvality na našem trhu z tohoto oboru dosud není. Ocení ji kromě lékařů oddělení zobrazovacích metod i internisté, angiologové, kardiologové, intervenční radiologové a praktičtí lékaři.


...sahuje repetitorium cévní sonografie, vyšetřovací techniku s normálními nálezy ... Cholt Milan | Knihy Grada ... . Další kapitoly obsahují patologické nálezy a stavy po operacích a intervencích, vše samozřejmě na tepenném i žilním cévním systému. Textová část je doplněna 1222 názornými obrázky na přiloženém DVD. Všetky informácie o produkte Kniha Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD - Milan Cholt, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD - Milan Cholt. Všechny informace o produktu Kniha Cévní sonografie. repetitorium ultrazvukové c ... Cévní sonografie | Knihkupectví Serius.cz ... . Všechny informace o produktu Kniha Cévní sonografie. repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD Milan Cholt Grada, porovnání cen z intern...SOUVISEJÍCÍ KNIHY