Malé představení šachových kouzel: Cvičebnice šachu pro začátečníky 1. díl

Malé představení šachových kouzel: Cvičebnice šachu pro začátečníky 1. díl - Martin Beil, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Beil,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé představení šachových kouzel: Cvičebnice šachu pro začátečníky 1. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malé představení šachových kouzel: Cvičebnice šachu pro začátečníky 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Beil,. Číst Malé představení šachových kouzel: Cvičebnice šachu pro začátečníky 1. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je současně učebnicí i cvičebnicí šachu, je průvodcem začínajícího šachisty po kouzelném šachovém světě. 1. díl sedmidílné série pojednává o základních pravidlech šachu - o šachovnici, o způsobu pohybu šachových figur, o základních pravidlech. Vysvětlí důležité prvky šachové hry, jakými jsou braní, útok na figury, krytí či výměna figur. Všechno je zpracováno hravou formou a s řadou příkladů a procvičování. Cvičebnice je vhodná pro práci v kroužcích, oddílech i samostatnému studiu. Základy šachu se z ní mohou naučit i dospělí zájemci o šachovou hru.


...ha formátu A4 je současně učebnicí i cvičebnicí šachu, je průvodcem začínajícího šachisty po kouzelném šachovém světě ... Malé představení šachových kouzel - Beil Martin ... ... . První díl sedmidílné série je určený pro začátečníky a pojednává o základních pravidlech šachu - o šachovnici, o způsobu pohybu šachových figur, o základních pravidlech. Vysvětlí důležité prvky šachové hry, jakými jsou ... Kniha: Malé představení šachových kouzel -- Cvičebnice šachu pro začátečníky 1. díl - Martin Beil; Vlasta Pospíšilová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Malé představení ša ... Chessbookshop.com ... . díl - Martin Beil; Vlasta Pospíšilová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Malé představení šachových kouzel: Cvičebnice šachu pro začátečníky 1. díl Martin Beil, Vlasta Pospíšilová Všetky informácie o produkte Kniha Malé představení šachových kouzel 1.díl, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Malé představení šach...SOUVISEJÍCÍ KNIHY