Slovíčka

Slovíčka - Maria Procházková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Maria Procházková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovíčka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovíčka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maria Procházková. Číst Slovíčka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ekologie, demokracie, krize, globalizace, korupce, kredit, elita, image, charisma, mystifikace, manipulace... a další cizí slova slýcháme denně z televize, čteme je v novinách, ale umíme je vysvětlit dětem? Cyklus Slovíčka, který diváci České televize znají zejména z dětského pořadu Zprávičky, vysvětluje nejen dětem 45 cizích slov pomocí animace a vtipných dialogů sourozenců – šestnáctiletého Vojty a devítileté Aničky. Díly Ekologie a Globalizace byly oceněny cenou Ministerstva životního prostředí ČR na festivalu Ekofilm 2011. Tato kniha vychází ze stejnojmenného animovaného cyklu a dodržuje nastavený princip propojení dětských dialogů s obrázky. Pro zábavu a osvojení pojmů přidává i úkoly k řešení ve třech úrovních obtížnosti. Na četná přání diváků a pedagogů základních škol je kniha doplněna DVD nosičem se všemi stávajícími díly cyklu Slovíčka.


...čka. Základní cvičení s názvem Slovíčka slouží k procvičování německé slovní zásoby: vybíráte překlad slova z nabízených možností ... Angličtina - Výuka ... . Doporučujeme zapnout zvuk, u většiny slovíček je k dispozici i zvuková nahrávka se správnou výslovností. Výběr správné odpovědi z nabízených možností. Your browser does not support HTML5 video. Email: [email protected] Tel. čislo: 0950 455 191, 0918 252 362 Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. Vlastní slovíčka. Do a ... Nejčastěji špatně vyslovovaná slova v angličtině - YouTube ... . Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. Vlastní slovíčka. Do aplikace si můžete přidat i svá vlastní slovíčka z libovolného jazyka. Aplikace...SOUVISEJÍCÍ KNIHY